Zbraslavice – Poříčí nad Sázavou 4:0

V prvním poločase se moc fotbalové krásy na hřišti neudálo a šance by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Hosté je měli na hlavách, ale po centrech Filipa se Šimáček i Trpišovský netrefili mezi tyče, na druhé straně domácí ránu Rady vyrazil Franěk a hlavička Herčíka po centru R. Truksy šla těsně vedle. Chvíli před odchodem do kabin, ale zaváhal dvakrát hostující stoper Sysel a Veselý chyby potrestal a prostřelil Fraňka.

Po přestávce dostali Poříčští více míč na zem, dobře kombinovali, vytvářeli si příležitosti, ale gól by nedali ani do půlnoci. Dvakrát Šimáček, Kupša, M. Říha (tyč z trestného kopu), M. Stibůrek, Trpišovský ani hlavička R. Říhy, gólový úspěch nepřinesly.

Naopak domácí spoléhali na rychlé brejky, v koncovce byli efektivní a mezi 51. a 73. minutou vstřelili hostům tři góly a ještě nastřelili v závěru tyč. A tak ač byl zápas poměrně vyrovnaný, skončil debaklem hostů.

Poříčský hrající trenér Roman Filip byl po zápase rozčarovaný. „Domácí nám napsali výuční list z produktivity. Je paradoxem, že jsme po třech zápasech konečně začali hrát trošku fotbal, ale nejméně sedm šancí neproměnili a domácí nás trestali z brejků. Výsledek je pro nás hodně krutý,“ kroutil hlavou a dodal: „ Zápas asi hodně ovlivnil gól do šatny, i když jsme si na začátku druhé půle šance na vyrovnání vytvořili, ale nedali a domácí do čeho kopli, tak nám spadlo do branky. My bysme nedali gól ani do půlnoci.“

Branky: 45. Veselý, 51. Šindelář, 66. R. Truksa, 73. K. Truksa. Rozhodčí: Pejša. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Poříčí nad Sázavou: Franěk – Vaník, Šrom, Sysel, Anděl – R. Říha, M. Říha, Šimáček, Kupša (67. Jelínek) – Filip (46. M. Stibůrek), Trpišovský (75. Kroulík).