Poříčí nad Sázavou – Popovice 4:2

V prvním poločase byla hra vyrovnaná a Popovice si vytvořily z brejků více šancí. Do vedení šlo ale paradoxně Poříčí, když se po přihrávce Šimáčka trefil Filip a za chvíli se prosadil Kupša po kolmici Volfa. Popovice ale stačily z penalty Matuškou a M. Heřmánkem, po hrubce Vaníka, do přestávky zaslouženě vyrovnat.

Po změně stran již mělo více sil i šancí Poříčí. Šimáček po kolmici M. Říhy a obejití brankáře Červa vsítil třetí gól a čtvrtou trefu přidal Volf precizní střelou z trestného kopu. Další vyložené šance Volfa, Jelínka a Šimáčka na poříčské straně a P. Slepičky na Popovické zůstaly již nevyužity.

Branky: Filip, Kupša, Šimáček, Volf – Matuška (z PK), M. Heřmánek. Rozhodčí: Kaucký. Poločas: 2:2.

Poříčí nad Sázavou: Platil – Anděl, Tůma, Vaník, D. Braný – Jelínek, M. Říha, Volf, Šimáček - Filip, Kupša.

Sokol Popovice: Červ - Hocek, Hovorka, Kašpar, Veselý - Vondruška, V. Slepička, Heřmánek, Kaucký - Matuška, P. Slepička. Střídal: Janeček.