Kostelec u Křížků – Poříčí nad Sázavou 4:0

Od začátku byli domácí aktivnější a Štěpánek dvakrát rozezvučel konstrukci branky, hlavičku Klepala vyrazil ze šibenice Taške na roh, který si poradil i s ránou Šafránka. Hosté podnikali jen sporadické brejky a nejnebezpečnější střelou byla bomba Braného z 30 metrů, která prosvištěla těsně nad. Poříčí odolávalo až do 45. minuty, když si na centr Dixy naskočil Procházka a hlavou rozvlnil síť.

Ihned po přestávce zhatil hostující plány na vyrovnání Dixa, který se akrobaticky z voleje krásně trefil k tyči. Poříčí bylo zlomeno a domácí pokračovali v aktivitě. Šafránka, Procházku a dvakrát Štěpána vychytal Taške, Kučerova rána olízla břevno a volej Dixy po rohu vykopl J. Stibůrek z brankové čáry. Až v 84. minutě se po nabídce ze strany prosadil potřetí Kučera. Vzápětí přidali domácí po vyšachování obrany hostů Kaiševem čtvrtý gól. Jedinou šanci hostů ve druhé půli měl Kupša po přihrávce Šimáčka, ale jeho lob po sóle skončil vedle branky.

„Domácí zaslouženě vyhráli a pro nás to bylo po čtyřech výhrách vystřízlivění. Soupeř byl po celý zápas živější a nebezpečnější. První poločas nebyl ještě z naší strany tak špatný, domácí sice nastřelili břevno a tyč, ale i my jsme se do šancí dostali, jen škoda, že jsme dostali gól v 45. minutě, který zápas zlomil. Domácím gratuluji k vítězství, protože měli větší kvalitu,“ pochválil kostelecké hráče hrající trenér Poříčí Roman Filip.

Branky: 45. Procházka, 49. Dixa, 84. Kučera, 85. Kaišev. Rozhodčí: Kuka. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Poříčí nad Sázavou: Taške - Vojta (75. Jelínek), Sysel, Vaník, Braný – J. Stibůrek, Volf, Šimáček, Říha – Kupša, Petrů (64. Filip).