Kostelec u Křížků - Poříčí nad Sázavou 3:1

V prvním poločase měli domácí více míč na kopačkách, ale do velkých šancí se nedostávali, hlavička Kučery po rohu šla, stejně jako Tesaříkova navštívenka, mimo brankové tyče. Rychlé brejky přes Tesaříka a Dixu, také domácí nedotáhli do gólového konce. Až ve 36. minutě se centr ze strany dostal ke kanonýru Dixovi, a ten krásnou ranou z voleje otevřel skóre. Hosté se prezentovali jen nakopávanými míči a vyloženou šanci si také nevypracovali, střely Šimáčka a Filipa, mířily mimo tyče Michalíka.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Tesařík nejprve nastřelil břevno. V 67. minutě ztratili hosté míč u šestnáctky soupeře, který rychle rozehrál, Kristen vyslal do sóla Dixu, a ten po blekskové akci zvýšil na 2:0. Vzápětí pálil Bidelnice z dobré pozice vedle. V 80. minutě hosté poprvé ve druhém poločase zahrozili, Vaník vybojoval zdánlivě ztracený míč a Kupša z malého vápna snížil na 2:1. Poříčští otevřely hru, Vaník mohl vyrovnat, ale Michalík mu radost překazil. Naopak domácí Kristen nejprve pálil nad a v 87. minutě osamocený P. Malý rozhodl definitivně o třech bodech pro domácí.

"Musím domácím poblahopřát k zaslouženému vítězství, protože byli ve všech směrech lepší, jak v rychlosti, důrazu, přesnosti tak hlavně v koncovce. My jsme v prvním poločase udělali jednu chybu, kterou soupeř potrestal. To samé se stalo po přestávce a šli do dvougólového vedení. Podařilo se nám snížit Petrem Kupšou, pootevřeli jsme hru a domácí z brejku vstřelili třetí gól a rozhodli tím celý zápas," zhodnotil zápas trenér Poříčí Václav Skiba a ocenil kvality Kostelce.

Branky: 36., 67. Dixa, 87. Malý - 80. Kupša. Rozhodčí: Kuka. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko - Sysel, Vaník, Kovář, J. Stibůrek - Říha (63. Pavlečko), Šimáček, Naňák, M. Stibůrek - Filip, Kupša.