Slavia Jesenice - Poříčí nad Sázavou 3:5

Od začátku se hrál na nekvalitním terénu útočný fotbal. V prvním poločase se domácí kanonýr Kratochvíl pětkrát ocitl tváří v tvář Detkovi, ale ten ho třikrát vychytal a dvakrát mířil vedle. Poříčský gólman si poradil i s velkou šancí Stradeje. Hosté však nehráli druhé housle, ze dvou úniků Filip nejprve trefil brankáře a podruhé přestřelil, Říhovi také zkazil radost brankář Mašek a poté z dorážky dělovky Kupšy přestřelil, Bouška a Vojta pálili nad. Jediná gólová radost přišla v 35. minutě, když Houda precizně zakroutil míč z trestného kopu do sítě - 0:1.

Po přestávce se roztrhl pytel s góly. Domácí se začali tlačit ještě více do útoku a toho hosté využívali ke smrtícím brejkům. Nejprve si nepřišli na Detka Táčner a Hocek, poté na druhé straně nastřelil Šimáček nohy brankáře. V 52. minutě již Kupša naservíroval míč Filipovi, a ten po sóle nedal brankáři šanci - 0:2. Vzápětí neproměnil sólo Šimáček, na druhé straně zkazil radost Karglovi Detko a Hocek z přímého kopu přestřelil. V 70. minutě přišla nekrásnější akce zápasu, kdy si Vojta naběhl na přihrávku Houdy, vrátil mu míč, ten patou posunul na Filipa, který pověsil balón do sítě - 0:3. Vzápětí nepřekonal M. Stibůrek dvakrát brankáře a Kratochvíl z brejku přehodil Detka a dostal domácí do hry - 1:3. V 79. minutě mohli Jeseničtí snížit, ale Detko vytlačil míč na roh. V 83. minutě získali hosté opět tříbrankový náskok, když akci Říhy zakončil M. Stibůrek - 1:4. Vzápětí se opět na druhé straně prosadil Kratochvíl - 2:4. Jenže Hocek nesnížil, naopak Filip sólo proměnil - 2:5. Poslední slovo měl Kotlík po chybě Vaníka - 3:5.

"Hrálo se výborné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Podržel nás vynikající brankář Milan Detko a jsem rád, že se nám konečně rozstříleli útočníci. Jak s hrou, tak výkonem jsem spokojený," zářil po vítězném zápase kouč Poříčí Václav Skiba.

Branky: 75., 84. Kratochvíl, 89. Kotlík - 52., 70., 88. Filip, 35. Houda, 83. M. Stibůrek. Rozhodčí: Mansour. ŽK: Táčner - Vaník, Kovář. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko - Vojta, Vaník, Kovář, Sysel - Šimáček (70. J. Stibůrek), Bouška, Houda, Říha - Filip, Kupša (56. M. Stibůrek).