Měchenice - Poříčí n. S. 0:5

V první šanci se ale objevil domácí útočník Trnka, ale tváří v tvář Detkovi zamířil vedle tyče. Poté již kralovali na hřišti hosté. Ve 3. minutě vyslal Filip centr na hlavu Houdy a dílo dokonal na zadní tyči "rybičkou" Šimáček - 0:1. O chvíli potzději vysunul Šimáček do sóla Kupšu, ale toho brankář Votruba vychytal. Další střely Filipa kryl gólman a Kupša zamířil vedle. Až v 29. minutě rozvlnil síť Šimáček střelou z hranice šestnáctky - 0:2. Domácí jen sporadicky ohrožovali poříčskou branku ze standardních situací.

Ihned po přestávce se mohli Měcheničtí dostat do hry, ale Detko hosty uchránil. Ti měli stále více míč na kopačkách a mezi 63. a 69. minutou rozhodli definitivně o své výhře. To Filip dvěma krásnými kolmicemi vyzval Houdu a čerstvého otce M. Stibůrka, kteří si vychutnali i Votrubu a navýšili vedení Poříčí na čtyři góly. Domácí měli také šance na snížení, ale Detko míč za svá záda nepustil. Definitivní tečku za zápasem udělal Sysel do prázdné branky po centru Vojty - 0:5.

"Utkání bylo zcela v naší režii a výsledek mohl být vyšší, kdybychom nezkazili tři, čtyři finální přihrávky v první půli. Druhý poločas se dohrával již za šera, ale stále jsme měli domácí pod tlakem a po pěkných akcích jsme dávali góly skoro do prázdné branky. S výkonem i hrou jsem tentokrát spokojen," usmíval se po zápase trenér Poříčí Václav Skiba.

Branky: 3., 29. Šimáček, 63. Houda, 69. M. Stibůrek, 89. Sysel. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 4/0. Diváci: 20. Poločas: 0:2.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko - J. Stibůrek (46. M. Stibůrek), Kovář, Vaník, Vojta - Šimáček (73. Sysel), Houda, Bouška, Říha - Kupša (60. Pavlečko), Filip.