Nečín – Poříčí nad Sázavou 1:2

Poříčí vydřelo první body díky gólu v nastavení. V prvním poločase byla hra hodně neurovnaná (také díky tvrdému hřišti). Více byli nebezpečnější hosté, ale Filipovo sólo vyrazil gólman, stejně si poradil i se střelou Boušky, Filipův trestný kop zasvištěl těsně vedle branky a Houda s pomocí brankáře nastřelil tyč. Domácí hrozili z brejků, dvakrát pálili z dobrých pozic do oblak a jedenkrát se zaskvěl Detko. Jediný gólový moment přišel ve 37. minutě, ale stál za to. Filip našel třicetimetrovým pasem za obránci Kupšu a ten prostřelil brankáře Kozu – 0:1.

Úvod druhého poločasu byl ve znamení domácího tlaku, ve kterém přišly dvě velké šance, ale nečínští s nimi špatně naložili. Hosté se vzpamatovali z brejků a po rohových kopech hrozili, v největší šanci vyrazil Kupša míč letící do branky po střele Filipa. V 67. minutě, ale domácí M. Gregor z trestného kopu, který byl tečovaný zdí vyrovnal. V závěrečných minutách chtěla obě mužstva strhnout výhru na svou stranu, hosté měli obrovské příležitosti, ale Kovář po průniku M. Stibůrka nastřelil z malého vápna brankáře, M. Stibůrek hlavičkoval do tyče. Až v nastavení vyslal Šimáček do uličky Filipa a ten podél gólmana rozhodl o výhře hostů.

„První půle byla z naší strany kvalitní. Domácí jsme k ničemu nepustili a dali jsme vedoucí branku po pěkné akci. V úvodu druhé půle nás soupeř zlobil. Poté jsme si vytvořili čtyři vyložené šance, které jsme trestuhodně zahodili. Domácí sice stačili vyrovnat z trestného kopu po teči ve zdi. My jsme ale v nastavení díky Filipovi strhli vítězství na naši stranu. Podle průběhu jsme si zasloužili vyhrát. Jen jeden hráč mě zklamal, a to Pavlečko, který si odjel na dovolenou,“ zlobil se jinak spokojený trenér Poříčí Václav Skiba na mladého záložníka.

Branky: 67. M. Gregor - 37. Kupša, 90. (+ 2) Filip. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: Vacek, Valenta, Steinbauer, Zákoucký, Petřina, M. Gregor - Vaník, Kovář. Diváci: 100. Poločas: 0:1.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko - Vojta, Vaník, Kovář, J. Stibůrek – Říha, Houda (70. M. Stibůrek), Bouška, Šimáček – Kupša, Filip.