Hradišťko - Poříčí nad Sázavou 1:2

Domácí vlétli do zápasu jako uragán a hosté si v prvních dvaceti minutách připadali jako na kolotoči. Hlavně Šimíček svou rychlostí dělal poříčské obraně velké problémy. Hosty dvakrát podržel gólman Detko, potřetí si sice na střelu Šimíčka sáhl, přesto projektil skončil v síti - 1:0. Po dvaceti minutách tlak Hradišťka ustal a hosté hru vyrovnali. Kupšovu ránu z úhlu vyrazil gólman, ve 28. minutě již Filip po narážečce s Kupšou podél gólmana vyrovnal. Vzápětí musel na druhé straně nadvakrát čarovat Detko. V závěru poločasu neuspěl při sóle Kupša.

Po přestávce se hrála vyrovnaná partie, ve které chtěla obě mužstva strhnout výhru na svou stranu. To se povedlo v 58. minutě hostům, když jim velmi pomohl domácí obránce, který po nastřelení míče Šimáčkem před branku, poslal balón do šibenice vlastní svatyně. O chvíli později nastřelil M. Stibůrek tyč a na druhé straně chytil Detko penaltu Šimíčkovi. V závěru se opět vyznamenal Detko proti sólu domácího hráče a dvěma střelám ze střední vzdálenosti a když ani Poříčští M. Stibůrek, Kupša, Šimáček ani J. Stibůrek nedotáhli akce do gólového konce skončil zápas 1:2.

Branky: 9. Šimíček - 28. Filip, 58. vlastní. Poločas: 1:1.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko - J. Stibůrek (46. Kovář), Vaník, Vojta, Sysel - Říha (69. J. Stibůrek), Bouška (66. Pavlečko), Pavlečko (46. Volf), M. Stibůrek - Kupša (77. Filip), Filip (46. Šimáček).