Poříčí n. S. - Stříbrná Skalice 1:4

V první šanci se sice objevili domácí, ale Vojtovi ve 3. minutě po centru Kupši vykopl obránce míč z brankové čáry. Poté již panovali na hřišti hosté, k čemuž jim velkou měrou pomáhala domácí obranná hra. Hlavně Jelínek na levé straně byl k neudržení. Nejprve ho vychytal Beran. Ve 20. minutě prošel mezi dvěma poříčskými hráči jako nůž máslem a osamocený Foltýn mu poděkoval - 0:1. Za osm minut si oba spolupráci zopakovali se stejným výsledkem. Po půlhodině dokonal opět osamocený Foltýn hattrick. V závěru poločasu se trochu domácí vzpamatovali, ale trestný kop M. Stibůrka a střelu Naňáka Novák chytil.

Po bouřce v kabině se Poříčští ve druhé poločase ukázali v lepším světle. Přitlačili soupeře na jeho polovinu, vytvořili si řadu standardních situací, závarů, ale jen Šimáček v 57. minutě po rohu Naňáka a přizvednutí hlavou Říhy dopravil míč do sítě. V dalších šancích hlavičkoval Vojta po centru Naňáka nad a střelu M. Stibůrka vykopl obránce z brankové čáry. A tak hosté ještě v poslední minutě čtvrtým gólem Fotýna upravili na konečných 1:4.

"Vím, že omluva pro tragický výkon v prvním poločase moc nepomůže. Přesto bych se chtěl všem našim fanouškům, jestli ještě nějaké máme, omluvit. Bez bojovnosti, nasazení se prostě hrát nedá a vedení oddílu již z toho vyvozuje důsledky. Až ve druhé půli jsme začali hrát, bojovat a tlačit se před branku, ale to už bylo pozdě," dodal k utkání rozčarovaný trenér Poříčí Pavel Šimáček.

Branky: 57. Šimáček - 18., 28., 30., 90. Foltýn. Rozhodčí: Klečka. ŽK: Kovář, Breburda - Bečka, Svatoň. Diváci: 140. Poločas: 0:3.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Beran - Lukáš (46. Breburda), Kovář, Vaník, J. Stibůrek - M. Stibůrek, Vojta, Říha (85. Houda), Naňák - Šimáček, Kupša (71. Mašek).