Tuchoraz – Poříčí nad Sázavou 2:3

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie bez branek. Hosty mohl do dostat do vedení Šimáček, ale dvakrát v koncovce selhal. Na druhé straně domácí útočník ztroskotal po sóle na Kumštovi.
Po přestávce se diváci již gólů dočkali. Hosté během deseti minut dvakrát skórovali, když nejprve Filip vysunul Šimáčka, který prostřelil brankáře a o chvíli později sám Filip chytrou střelou vsítil druhý gól. Domácí ale nesložili zbraně a po rychlém brejku a střele z dvaceti metrů vyrovnali na 2:2. Rozhodnutí přišlo v závěru zápasu, když po uličce Lukáše si vstřelil domácí obránce v tísni vlastní gól.

Branky Poříčí: Šimáček, Filip, vlastní. Rozhodčí: Benák. ŽK: Kovář (P). Poločas: 0:0.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Kumšta – Breburda (46. Braný), Kovář, Lukáš, Vojta – J. Stibůrek (70. Starec), Naňák, Filip, M. Stibůrek – Šimáček, Starec (46. Mašek).