BEROUN – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 0:6

Od začátku měli hosté hru pod kontrolou a na jejich branku nešla ani jedna střela. Poříčští si po kombinačních akcích vytvářeli šance, které však v první půlhodině Páv, Přitasil, Trpišovský a dvakrát Havlíček neproměnili, když většinou ztroskotali na brankáři Hejcmanovi. Až ve 31. minutě Páv zakončil souhru Přitasila s Rejhonem mezi nohy gólmana – 0:1. Poté mohl Horel vyrovnat po závaru, ale pálil vedle.

Ihned po přestávce přidal druhý gól Vosáhlo po kombinaci Trpišovského s Rejhonem. Domácí byli zlomeni a hosté řádili. Trpišovský po Rejhonově nabídce do prázdné branky přidal třetí gól. Vzápětí po faulu na Páva byl vyloučen domácí Pipiška, ale penaltu Havlíček stejně jako v zápase ve Lhotě, nedal. Hostům to nevadilo a Rejhon po přihrávce Klauze, Vosáhlo krásně z trestného kopu do šibenice a opět Rejhon po asistenci Pohorského uzavřeli na 0:6.

„Děkuji všem hráčům, kteří se na zápasu podíleli, a jsem rád, že se všichni dostali do hry," byl spokojený manažer Poříčí Petr Lacina a dodal: „Výhrou jsme se přiblížili k výkonnostnímu cíli, který jsme si dali po odvolání trenéra, a to dvacet bodů (zatím 17)." 

Branky: 48. a 71. Vosáhlo, 65. a 81. Rejhon, 31. Páv, 60. Trpišovský. Rozhodčí: Suchý. ČK: 62. Pipiška (B). Poločas: 0:1.

Poříčí: Tlamicha – Pohorský, Vacek (77. Hašek), Křivohlavý, Vosáhlo – Havlíček, V. Balata (78. Verner) – Páv (64. Klauz), Přitasil (70. Pešta), Rejhon – Trpišovský (83. Jírů).