TEPLÝŠOVICE – POŘÍČÍ N. SÁZ.   0:4

Domácí nastoupili v silně kombinované sestavě. S aspirantem na postup drželi krok dvacet minut než se poprvé trefil Šimáček, který si naběhl za obranu na centr Pohorského a přesnou střelou napnul síť Babkovy branky. Ještě před tím pálil Páv ve vyložené šanci nad. Domácí v první polovině ohrozili poříčskou branku pouze ve 24. minutě, když Pavel Chomát vyzkoušel pozornost gólmana Kumšty. Z následujícího rohu vyskočil nejvýše Klabík, ale jeho hlavička šla přes břevno. Poříčí sice nepředvádělo nic k pokoukání, ale do šancí se dostávalo. Po zpětné přihrávce Havlíčka netrefil bránu z jasné pozice Radek Říha. Vzápětí Pávova jedovka olízla konstrukci brány. Právě Páv byl u druhé branky, když unikl domácí  ofsajdové pasti.

Po přestávce se obraz hry nezměnil. Domácí se soustředili pouze na bránění. V 50. minutě scházel Havlíčkovi krok k dorážce, v šanci se objevil i Šimáček, jenže měl špatně nastavená mířidla. Třetí branku přidal v 54. minutě výstavní střelou do šibenice Havlíček. Poté domácí gólman Babka bravurně vyrazil Šimáčkův volej. Stejný hráč pak orazítkoval pravou tyč. Stejně jako v prvním poločase měli Teplýšovičtí ve druhé části jedinou šanci, ale nudící se Kumšta vychytal efektním zákrokem Benákovo sólo. V dalších poříčských šancích, které volaly po gólu se ocitli Pohorský a Páv skórem nepohnuly. Konečný účet napsal Šimáček, který svou druhou brankou stanovil výsledek 0:4.
„Nebyl to žádný hezký fotbal. Domácí nastoupili v hodně kombinované sestavě a nám stačil bezkrevní výkon k zisku tří bodů. S takovým výkonem v dalších kolech nemáme šanci uspět. Doufám, že to byla výjimka," uvedl trenér Poříčí nad Sázavou Zdeněk Šrom.

Stručný byl i hrající kouč Teplýšovic Josef Boťa: „Oproti nám nastoupili hosté v nejsilnější sestavě. Soupeř nás přehrával a jednoznačně zaslouženě vyhrál. Proti tak silnému soupeři jsem byl s naší hrou spokojený."

Branky: 21. a 80. Šimáček, 34. Páv, 54. Havlíček. Rozhodčí: Velebil –  Rybka, Kudrjavcev. ŽK: Hampl (T). Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Teplýšovice: Babka – Kamenský, Boťa, Pavel Chomát, P. Hruška – Podhorský, Nerad, Klabík 87. Průcha), Benák (74. Granát), R. Hruška – Hampl.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – Braný, Vojta, Kyselka, Pohorský (71. Breburda) - R. Říha, M. Říha (56. Borovec), Havlíček, Pavlečko – Páv, Šimáček.