POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – SEMICE 5:2

V prvním poločase vládli na hřišti domácí, když hostujícímu bývalému ligistovi Mikolandovi hodně znepříjemňoval život Verner. A tak mohlo Poříčí myslet na ofenzivu, což se jim do poločasu dvakrát vyplatilo. Nejprve Havlíček zakončil souhru s Jíšou a Rejhonem, aby za chvíli Rejhon poslal do sítě míč odražený po rohu Pohorského. Další šance Jíša a Rejhon neproměnili. Hosté až v závěru poločasu zahrozili, když trefili po rohu tyč.

Ihned po přestávce domácí rozhodli, když pěknou akci po přihrávce Rejhona zakončil V. Balata, aby čtvrtý gól přidal Trpišovský po krásném pasu Vosáhla. Hosté následně po nakopávaných míčích Koštířem a Švarcem snížili. Klid do domácích řad dal po trestném kopu Rejhona Klauz, jenž byl na hřišti deset vteřin.

„Chyběli nám Páv a Křivohlavý a ještě jsme v zápase úmyslně přeskupili prostory. Hráči většinou splnili dané pokyny a jsem s jejich výkonem maximálně spokojený," radoval se po čtvrté výhře za sebou manažer Poříčí Petr Lacina a dodal: „Teď je potřeba se soustředit na utkání ve Slaném, kam jedeme s pokorou, ale chceme protáhnout vítěznou šňůru. Cíl 20 bodů máme splněný a ještě jsme si ho před posledními dvěma zápasy zvedli na 26."

Branky: 13. Havlíček, 26. Rejhon, 49. V. Balata, 52. Trpišovský, 83. Klauz – 53. Koštíř, 70. Švarc. Rozhodčí: Švagr. ŽK: Vacek – Koštíř, Neuhausel. Poločas: 2:0.

Poříčí: Tlamicha – Pohorský, Vacek, Jírů (80. Hašek), Vosáhlo – Havlíček, Verner – Jíša (87. Pešta), Rejhon (90. Sedláček), V. Balata (66. Přitasil) – Trpišovský (83. Klauz).