HORKY – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 1:1 PK 4:5

Zápas na těžkém terénu a za větru, byl v prvním poločase vyrovnaný, domácí zahrozili hlavičkou Šimka, aby na druhé straně hosté udeřili, když po průniku Jíši prostřelil gólmana Rejhon. V dalším průběhu dobře pracovaly obrany, až v závěru poločasu domácí Klainem orazítkovali tyč a také se radovali z gólu po rohu, ale ten nebyl uznán pro faul na gólmana Kondelíka.

Ihned po přestávce začali domácí tlakem, který brzy přetavili ve vyrovnání Šťastným hlavou po trestném kopu Korce. Hosté byli zaraženi, ale pomohla jim v 64. minutě nedisciplinovanost kapitána Horek Murárika, který byl po druhé žluté kartě vyloučen. Karta se poté obrátila a hosté se tlačili za vítězným gólem, ale vyloženou šanci měl jen Říha, avšak neprotlačil míč do sítě. A když na druhé straně vytáhl Kondelík trestný kop na roh, šlo se do penalt. Ty zvládli lépe hosté, když v šesté sérii Melichar proměnil a Kondelík vychytal domácího Váňu.

„Dva body beru, i když po vyloučení domácího hráče, jsme mohli získat tři. Sice jsme v tu chvíli dobře kombinovali, ale nedostali míče po centrech před branku,“ dodal po zápase trenér Poříčí a podotkl před úterním zápasem se Spartakem Příbram (19 hodin): „Doufám, že se ze zraněných i nemocných hráčů dá někdo dohromady, protože jich je opět dost.“

Branky: 52. Šťastný – 15. Rejhon. Rozhodčí: Zuska. ŽK: Murárik 2, Zahálka, Šťastný, Horák, Klain, Šimek – Jíša. ČK: 64. Murárik (H). Poločas: 0:1.

Poříčí: Kondelík – Žák, Křivohlavý, Melichar, Vosáhlo (42. P. Pohorský) – Jírů – Jíša, Rejhon, Páv, J. Pohorský (74. Říha) – Trpišovský.