POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU – SLAVIA JESENICE 1:3 (0:1)

V prvním poločase měli více míč na kopačkách hráči Poříčí, ale v závěrečné fázi jim chyběla lepší finální přihrávka nebo nedůrazné zakončení, jako u O. Páva, Šindeláře a Trpišovského. Hosté byli nebezpeční po rychlých brejcích, které až na jeden obrana Poříčí zpacifikovala. Osamoceného útočníka, ale nakonec zpacifikoval Kumšta. V závěru poločasu ale přišel dobře zahraný trestný kop a hosté se po zakončení z malého vápna dostali do vedení.

Po přestávce a vystřídání měli zase více míč na kopačkách hosté, čehož v úvodu využili, když si po centru srazil míč do vlastní branky Hanzal. Hra Poříčí již neměla takovou sílu, byla neurovnaná, přesto se mu podařilo po pěkném pasu Havlíčka za obranu snížil lobem Trpišovský na 1:2. Jenže hosté si výhru nenechali vzít, nejprve Kumšta vyrazil trestný kop, aby v samotném závěru Pitelka hlavou po rohu na zadní tyči uzavřeli na konečných 1:3.

Branka Poříčí: Trpišovský. Rozhodčí: Mikolášek.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – Křivohlavý, Kyselka, Kamarýt, Šindelář – Pohorský, Šimáček, Havlíček, J. Stibůrek – Trpišovský, O. Páv. Střídali: Šrom, Pavlečko, Vlček, Hanzal, Kubů.