LODĚNICE – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 0:4

Hosté, ač oslabeni o tři hráče, vstoupili do zápasu aktivně a již během chvíle získali dvoubrankové vedení. Skóre otevřel hlavou Šimáček po centru Havlíčka a druhý gól přidal špatném výkopu brankáře O. Páv. Poté se hra vyrovnala, od 25. minuty přestali mít domácí ostych ze soupeře a do konce poločasu byli lepším týmem, když už se ale dostali do zakončení, tak dvakrát vychytal Křížka Kumšta.

Po přestávce pokračovali Loděničtí v dobývání poříčské branky, jenže všechna zakončení i z dobrých pozic a trestných kopů šla sice do sítě, ale ochranné za brankou a když už sešteloval Mráz trochu mířidla, trefil tyč. Hostům se hra moc nedařila, ale měli nebezpečné brejky. Pohorský, Šimáček a O. Páv trefili brankáře a Havlíčkův trestný kop vyhlavičkoval obránce z branky. V 81. minutě se již zadařilo a centr J. Páva proměnil ve třetí gól Šimáček. Definitivní tečku za zápasem dal ortodoxní levák Šindelář, který překonal nadvakrát brankáře pravou nohou.

„Vyšel nám úvod zápasu, ale dvě branky nás až moc uklidnily. Poté se nám hra v poli nedařila a vládl trochu chaos, čehož domácí využili a byli lepším týmem. Naštěstí netrefovali branku, naopak nám se v závěru ze dvou brejků zadařilo. Výsledek je pro domácí krutý, ale hraje se na góly a ty jsme dali čtyři a soupeř žádný," dodal po zápase hrající trenér Poříčí Pavel Šimáček.

Branky: 8. a 81. Šimáček, 12. O. Páv, 87. Šindelář. Rozhodčí: M. Vlk. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Poříčí: Kumšta – J. Stibůrek, Šrom, Křivohlavý, Šindelář – Pavlečko (65. J. Páv), Havlíček, Vojta, Pohorský – Šimáček (82. Hanzal), O. Páv.