ZAVIDOV - POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 1:0

V prvním poločase se hosté poměrně snadno dostávali za domácí obranu, ale ta koncovka. Pavlečko po úniku a přihrávce Říhy pálil z malého vápna pánubohu do oken, Trpišovský po ťukesu s Říhou zakončil sólo vedle, Říha po sóle ztroskotal na vyběhnuvším gólmanovi Kuklovi, Havlíček po trestném kopu Haška z voleje zakončil míč do náruče brankáře, dva identické úniky zakončil Trpišovský levačkou vedle branky a v samotném závěru ukázal poříčský zmar O. Páv, jenž sice překonal v šestnáctce dva obránce, ale zakončení skončilo v náruči brankáře.

Domácí spoléhali na bojovnost a na standardní situace (dlouhé auty a rohy), ale kromě jednoho zakončení do rukou Kumšty vážněji nezahrozili.

Po přestávce upadla hra do průměru a hrálo se většinou mezi šestnáctkami, kromě 62. minuty. Hosté chybovali na levé straně, domácí Škyta po míči za obranu přehodil Kumštu a rozhodl o výhře Zavidova.

„Domácí bojovali a z minima vytlačili maximum. My jsme naopak neproměnili v prvním poločase několik šancí a byli jsme za to po přestávce potrestáni," smutnil po zápase kouč Poříčí Pavel Šimáček.

Branka: 62. Škyta. Rozhodčí: Stránský. ŽK: 3:0. Diváci: 100.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – Braný, Šrom (62. J. Stibůrek), Křivohlavý, Pohorský – Říha (83. Hanzal), Hašek, Havlíček, Pavlečko (73. Šindelář) – O. Páv, Trpišovský.