CERHOVICE – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 1:2

V prvním poločase na hřišti Poříčí dominovalo a do 20. minuty získalo dvoubrankový náskok, když na rohové kopy Haška naskočili na první tyči Havlíček a Křivohlavý a hlavičkami poslali míče do sítě. A to ještě Haškovu střelu z šestnáctky a osamoceného Trpišovského po přihrávce Boušky vychytal brankář Altman. Domácí však v 27. minutě snížili z první vážnější akce střelou Ptáčka. Do poločasu ještě mohli pohnout stavem Hašek a Havlíček z trestných kopů, které Altman i se štěstím vyrazil.

Po přestávce se hosté zatáhli a domácí se hlavně nakopávanými míči dostávali do tlaku. Ten Poříčí přestálo bez větších potíží a naopak mohlo z brejků výhru navýšit. Jenže Havlíček neproměnil penaltu (potřetí ze čtyř zápasů), a tak se o těsnou výhru třásli hosté až do závěrečného hvizdu rozhodčího Zuskina.

"Jsem strašně rád, že jsme konečně bodovali na hřišti soupeře, za což bych chtěl hráčům poděkovat. V prvním poločase jsem byli jasně lepší a jen škoda, že jsme nevedli vyšším rozdílem. Po přestávce nás domácí zatlačili, ale do vyložené šance se nedostali a standardní situace jsme ustáli. Naopak jsme mohli mít klid, ale zkušený Petr Havlíček už potřetí za sebou při penaltě selhal. A tak jsme se strachovali o zaslouženou a vybojovanou výhru až do konce," dodal po utkání asistent trenéra Poříčí Pavel Šimáček.    

Branky: 27. Ptáček – 12. Havlíček, 20. Křivohlavý. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 4:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2.

Poříčí nad Sázavou: Kumšta – Křivohlavý, Šrom (71. Pavlečko), Vojta, Šindelář – Pohorský, Havlíček, Hašek (81. Hanzal), Bouška – J. Stibůrek, Trpišovský (78. Vlček).