POŘÍČÍ Nad SÁZavou –  KONDRAC            2:1

Hosté měli z počátku více ze hry a jejich snaha vyústila v 15. minutě brankou. Jenže v té samé minutě přišli o zraněného Pavelku a jejich hra začala mít trhliny. Lídr tabulky se postupně rozkoukával a v závěru poločasu  dvakrát udeřil.
Hosté vsadili po změně stran na jednu kartu. Vrhli všechno do útoku, jenže zapomínali na zadní vrátka. Domácí čtyřikrát mohli zvýšit své vedení, jenže v koncovce byli nepřesní. Na hosty se mohlo usmát štěstí, ale v 90. minutě vyrovnáním pohrdli.

„Cením si toho, že jsme po inkasované brance ještě do poločasu zvrátili stav v náš prospěch. Po změně stran chtěl soupeř vyrovnat a všechny síly vrhnul do útoku. To byla voda na náš mlýn a nělikrát jsme šli sami na brankáře. Jenže jsme nedali a do konce utkání  jsme se báli o vítězství. Jsem rád, že Kondrac máme za sebou, protože jde o kvalitní mužstvo. Výhry si ceníme,“ sklonil poklonu soupeři lodivod Poříčí nad Sázavou Petr Čermák. 

„Jsem hodně zklamaný. Domácí na mě herně vůbec nepůsobili jako první mužstvo tabulky, ale přesto jedeme domů bez bodu. Po výborném začátku a vedoucí brance nám uškodilo vynucené střídání Pavelky. Zatím se nám stále do pohody nedostali útočníci Pavlíček s Vítovským, kteří hrají výrazně pod své možnosti, ale i středová řada nehraje podle našich představ. Kromě úvodu a závěru jsme hráli špatně a domácím umožnili otočit výsledek. Musím zmínit perfektní výkon rozhodčího, který odřídil utkání s naprostým přehledem,“ uvedl zklamaný trenér Kondrace Jiří Janouš ml.

Branky Poříčí: 35. M. Říha, 40. Vaník. Poločas: 2:1. Diváci: 50. Poříčí nad Sázavou: Kumšta – J. Stibůrek, Šrom, Kyselka, Vojta – Kupša, Bouška, J. Pohorský, Pavlečko – Vaník (70. M. Stibůrek), M. Říha (85. Braný). Kondrac: Císař – T. Kubín, Linhart, M. Kubín, Pohorský – Sedláček, Muller, Pavelka (15. Kubát, 46. Houdek), Přitasil – Vítovský, Pavlíček.