Popelka vystřelil šestnáctce první jarní výhru

Benešov – Mladší fotbaloví dorostenci Benešova zajížděli v lize do Prahy na Meteor. Hra sedmnáctky byla v prvním poločase na přírodní trávě ospalá, bylo v ní málo bojovnosti, čehož domácí dvakrát využili. O přestávce došlo ke čtyřnásobnému střídání, herci z Benešova ve druhém dějství začali hrát a stav vyrovnali. Na řadu přišly penalty, které jsou prokletím hostů a již počtvrté v sezoně v nich padli. Šestnáctce Benešova se podařil husarský kousek, když díky Popelkovi dovezla domů všechny body.

16.4.2015

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

Dorost U17

METEOR PRAHA – BENEŠOV 3:2 PK

V prvním poločase nehráli hosté dobře, všude byli pozdě a hlavně útočník Láv si dělal s benešovskými obránci, co chtěl. Již v první minutě se řítil sám na Šimáčka, který ho vychytal, netrvalo dlouho, orazítkoval domácí hráč z trestného kopu z dálky břevno. Poté, poprvé a naposledy benešovští mladíci ukázali v prvním dějství pěknou akci, ale osamocený Kulhavý po přihrávce Filipa ztroskotal na brankáři.

Jinak byli nebezpečnější domácí. Po čtvrthodině se dostali do vedení utěšenou střelou Schejbala zdálky do šibenice. Do přestávky chytil Šimáček střelu po průniku Součka, aby v závěru poločasu srazil míč Sládek po centru do Dvořáka, od něhož se míč dostal do vlastní branky – 0:2.

Do druhého poločasu, po čtyřech výměnách hráčů, vlétlo na hřiště jiné mužstvo Benešova. Přitlačilo domácí na jeho polovinu a vyrovnalo.

Nejprve snížil Kulhavý hlavou po rohu Pohorského, aby po hodině hry vyrovnal Sládek hlavou po trestném kopu Pohorského z poloviny hřiště. Další šance hosté nevyužili, stejně dopadli i domácí po trestných kopech.

A tak došlo na penalty a v nich hostující hráči totálně zklamali. Kulhavému a Filipovi brankář střely chytil, Pešta mířil nad branku, a jelikož se domácí fotbalisté třikrát nemýlili, bral bonusový druhý bod Meteor.

Branky: 15. Schejbal, 36. vlastní Dvořák – 49. Kulhavý, 60. Sládek. Rozhodčí: Trska. Poločas: 2:0.

Benešov: Šimáček – Toupal, Dvořák (41. Maršík), Sládek, Pešta – Filip, Pohorský (72. Platil) – Zamrzla (41. Sirotek), Kulhavý, Linhart (41. Říha) – Novák (41. Korecký).

Dorost U16

METEOR PRAHA – BENEŠOV 0:1

Vyrovnaný zápas bez větších vyložených šancí rozhodl v prvním poločase benešovský Popelka, jenž uklidil hlavou do sítě míč po trestném kopu Hampla.

Branka: Popelka. Rozhodčí: Trska. Poločas: 0:1.

Benešov: Budil – Kratochvíl, Kořínek, Pazdera, Tůma (Mejdrech) – Blažejovský (Baariev), Srb, Hampl, Vondrák, Popelka – Machač (Vopička).

16.4.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 200 Kč

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách obsluha prádelenských strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Vlašim, základní znalost práce na PC vítána, technické zaměření vítáno. Pracoviště: Prádelna kyselý, a.s., Vlasákova, č.p. 333, 258 01 Vlašim. Informace: Stanislava Vopěnková, +420 317 841 841.

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč

Montážní dělníci výrobků a zařízení Montážní dělníci ostatních výrobků. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Pracoviště Poříčí nad Sázavou, Krátkodobé zaměstnání. První kontakt telefonicky.. Pracoviště: D.i.l.an, s.r.o. - poříčí, V Uličkách, č.p. 4, 257 21 Poříčí nad Sázavou. Informace: Ishtvan Turzai, +420 773 137 899.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel střední školy 27 000 Kč

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách Učitel/ka informačních technologií. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavek: Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., , o pedagogických pracovnících. Pracoviště: Střední odborná škola a střední odborné učiliště, vlašim, zámek 1, Zámek, č.p. 1, 258 01 Vlašim. Informace: Vladislav Novotný, +420 733 120 001.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 22 000 Kč

Dopravní dispečeři Dispečer dopravy. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Petrovice u Bystřice, Dobrá znalost excel, znalost ANJ na komunikativní úrovni, orientace v dopravních portálech, praxe 3 roky na obdobné pozici, zkušenosti s organizováním přeprav jak vnitrostátních tak i mezinárodních.13 mzda, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, volný vstup do plaveckého bazénu v Benešově. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Alpla spol. s r.o.., 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Lenka Karmazínová, +420 603 824 858.

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Vlašim zahájila bez tria Tusjak, Vodháněl a Řehák

Peruánská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
9

Kráska z Peru, Austrálie nebo Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny C

Neveklov oslaví nové kabiny s Vlašimí a Jabloncem

Neveklov – Fotbalový Neveklov se dočkal, otevře ve svém areálu zbrusu nové šatny. Stane se tak v sobotu 30. června a bude u toho asistovat i druholigový celek Vlašimi.

V práci to jde, volný čas je bída, míní Středočeši

Střední Čechy – Aktuálně kraj není úplně na chvostu celorepublikového srovnání jako loni, ale z posledního 14. místa mezi kraji poskočil na 12. příčku. Takové výsledky nabídl čerstvě zveřejněný srovnávací výzkum Místo pro život. V jeho rámci analytici agentury Datank vyhodnocují data z nezávislých zdrojů i údaje z průzkumu, při němž bylo osloveno 2800 lidí.