Popelka vystřelil šestnáctce první jarní výhru

Benešov – Mladší fotbaloví dorostenci Benešova zajížděli v lize do Prahy na Meteor. Hra sedmnáctky byla v prvním poločase na přírodní trávě ospalá, bylo v ní málo bojovnosti, čehož domácí dvakrát využili. O přestávce došlo ke čtyřnásobnému střídání, herci z Benešova ve druhém dějství začali hrát a stav vyrovnali. Na řadu přišly penalty, které jsou prokletím hostů a již počtvrté v sezoně v nich padli. Šestnáctce Benešova se podařil husarský kousek, když díky Popelkovi dovezla domů všechny body.

16.4.2015

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

Dorost U17

METEOR PRAHA – BENEŠOV 3:2 PK

V prvním poločase nehráli hosté dobře, všude byli pozdě a hlavně útočník Láv si dělal s benešovskými obránci, co chtěl. Již v první minutě se řítil sám na Šimáčka, který ho vychytal, netrvalo dlouho, orazítkoval domácí hráč z trestného kopu z dálky břevno. Poté, poprvé a naposledy benešovští mladíci ukázali v prvním dějství pěknou akci, ale osamocený Kulhavý po přihrávce Filipa ztroskotal na brankáři.

Jinak byli nebezpečnější domácí. Po čtvrthodině se dostali do vedení utěšenou střelou Schejbala zdálky do šibenice. Do přestávky chytil Šimáček střelu po průniku Součka, aby v závěru poločasu srazil míč Sládek po centru do Dvořáka, od něhož se míč dostal do vlastní branky – 0:2.

Do druhého poločasu, po čtyřech výměnách hráčů, vlétlo na hřiště jiné mužstvo Benešova. Přitlačilo domácí na jeho polovinu a vyrovnalo.

Nejprve snížil Kulhavý hlavou po rohu Pohorského, aby po hodině hry vyrovnal Sládek hlavou po trestném kopu Pohorského z poloviny hřiště. Další šance hosté nevyužili, stejně dopadli i domácí po trestných kopech.

A tak došlo na penalty a v nich hostující hráči totálně zklamali. Kulhavému a Filipovi brankář střely chytil, Pešta mířil nad branku, a jelikož se domácí fotbalisté třikrát nemýlili, bral bonusový druhý bod Meteor.

Branky: 15. Schejbal, 36. vlastní Dvořák – 49. Kulhavý, 60. Sládek. Rozhodčí: Trska. Poločas: 2:0.

Benešov: Šimáček – Toupal, Dvořák (41. Maršík), Sládek, Pešta – Filip, Pohorský (72. Platil) – Zamrzla (41. Sirotek), Kulhavý, Linhart (41. Říha) – Novák (41. Korecký).

Dorost U16

METEOR PRAHA – BENEŠOV 0:1

Vyrovnaný zápas bez větších vyložených šancí rozhodl v prvním poločase benešovský Popelka, jenž uklidil hlavou do sítě míč po trestném kopu Hampla.

Branka: Popelka. Rozhodčí: Trska. Poločas: 0:1.

Benešov: Budil – Kratochvíl, Kořínek, Pazdera, Tůma (Mejdrech) – Blažejovský (Baariev), Srb, Hampl, Vondrák, Popelka – Machač (Vopička).

16.4.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 12 200 Kč Manipulační dělníci ve výrobě manipulační dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: Pracoviště: Sázava, Jedná se o fyzicky náročnou práci, po dohodě možnost práce v sobotu a v neděli. Zdravotní způsobilost.Balení výrobků na linkách. První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá 14-16 hod.. Pracoviště: Tomyshynets s.r.o. sázava, Sklářská, č.p. 359, 285 06 Sázava. Informace: Bohdan, +420 774 522 597. Výroba - Výroba Vedoucí provozu v ostatních zařízeních 24 000 Kč Vedoucí provozu v ostatních zařízeních vedoucí střediska - technik. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Benešov, Obory vztahující se k likvidaci odpadů, ekologii a životnímu prostředí, praxe minimálně 3 roky, řidičské oprávnění min. B, znalost práce na PC, řídící schopnosti, samostatnost, komunikativnost, schopnost operativního řešení provozních úkolů. Máme přednostně zájem o uchazeče z města Benešova a spádových obcí., Stravenky, penzijní připojištění, 5tý týden dovolené, rekreace Živohošť, odměny dle HV, mobil., Kontaktovat v pracovní dny 6,30 -14,00.. Pracoviště: Technické služby benešov, s.r.o., Na Spořilově, č.p. 1371, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Josef Mikšík, +420 317 723 311. Výroba - Výroba Obsluha strojů 22 500 Kč Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků Práce v potravinářském provozu, obsluha potravinářských strojů, manipulace s hotovými výrobky. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště Všechlapy, Požadujeme:, - Manuální zručnost, pečlivost, - Dodržování pracovních postupů s důrazem na čistotu, - Spolehlivost a zodpovědný přístup, - Smysl pro týmovou spolupráci, - Postačuje základní vzdělání, Popis náplně práce:, - Práce v potravinářském provozu , - Balení a manipulace s výrobky, - Měsíční bonusy, Nabízíme: příspěvek na dojíždění, případně svoz z Divišova., Pracovní doba 7,15-15,45, Kontaktovat poprvé e-mailem.. Pracoviště: I love hummus,s.r.o. - všechlapy, 257 26 Divišov. Informace: Denisa Čadilová, +420 778 014 070. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 20 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavač/ka (maso-uzeniny). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: praxe výhodou, prodejny : Čerčany, schůzku předem domluvit. Pracoviště: Karho s.r.o čerčany, Nádražní, č.p. 595, 257 22 Čerčany. Informace: Karel Houdek, +420 725 053 808.

I. B třída: Zruč nad Sázavou - Teplýšovice 2:4.

Neveklovu nestačil čistý hattrick, Teplýšovice válcovaly

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Důležitý bod trefil Hadaščok

Dojatý Šístek slavil s basketbalisty postup na MS

Nymburk - U českého basketbalu se motá Vratislav Šístek už téměř šedesát roků. Zažil jako hráči i funkcionář velké věci, hlavně v Nymburku a dodnes vzpomíná nejvíc na jeho první mistrovský titul. Teď se mu vyrovnal postup české reprezentace na mistrovství světa po 37 letech. Vratislav byl navíc jako kustod národního týmu přímo v ohnisku události a výhru v Bosně a Hercegovině přiblížil Deníku zblízka.

-

Chotýšany přetrhly dlouhou šňůru Křivsoudova

Benešovsko - Asi největší překvapení čtvrtého kola Okresního přeboru se zrodilo na půdě Chotýšan, kam zavítal dosud suverénní Křivsoudov (3:1). I když výsledek vypadá jednoznačně, tak hosté si se svým sokem hráli jako kočka s myší, ale domácí svou obětavostí s vypětím všech sil, dobrou efektivitou v koncovce a výbornými zákroky gólmana M. Kumšty urvali všechny body. Navíc utnuli dlouhou sérii Křivsoudova bez porážky čítající 30 zápasů (27 ve III. třídě, tři v OP).