Dorost U17

METEOR PRAHA – BENEŠOV 3:2 PK

V prvním poločase nehráli hosté dobře, všude byli pozdě a hlavně útočník Láv si dělal s benešovskými obránci, co chtěl. Již v první minutě se řítil sám na Šimáčka, který ho vychytal, netrvalo dlouho, orazítkoval domácí hráč z trestného kopu z dálky břevno. Poté, poprvé a naposledy benešovští mladíci ukázali v prvním dějství pěknou akci, ale osamocený Kulhavý po přihrávce Filipa ztroskotal na brankáři.

Jinak byli nebezpečnější domácí. Po čtvrthodině se dostali do vedení utěšenou střelou Schejbala zdálky do šibenice. Do přestávky chytil Šimáček střelu po průniku Součka, aby v závěru poločasu srazil míč Sládek po centru do Dvořáka, od něhož se míč dostal do vlastní branky – 0:2.

Do druhého poločasu, po čtyřech výměnách hráčů, vlétlo na hřiště jiné mužstvo Benešova. Přitlačilo domácí na jeho polovinu a vyrovnalo.

Nejprve snížil Kulhavý hlavou po rohu Pohorského, aby po hodině hry vyrovnal Sládek hlavou po trestném kopu Pohorského z poloviny hřiště. Další šance hosté nevyužili, stejně dopadli i domácí po trestných kopech.

A tak došlo na penalty a v nich hostující hráči totálně zklamali. Kulhavému a Filipovi brankář střely chytil, Pešta mířil nad branku, a jelikož se domácí fotbalisté třikrát nemýlili, bral bonusový druhý bod Meteor.

Branky: 15. Schejbal, 36. vlastní Dvořák – 49. Kulhavý, 60. Sládek. Rozhodčí: Trska. Poločas: 2:0.

Benešov: Šimáček – Toupal, Dvořák (41. Maršík), Sládek, Pešta – Filip, Pohorský (72. Platil) – Zamrzla (41. Sirotek), Kulhavý, Linhart (41. Říha) – Novák (41. Korecký).

Dorost U16

METEOR PRAHA – BENEŠOV 0:1

Vyrovnaný zápas bez větších vyložených šancí rozhodl v prvním poločase benešovský Popelka, jenž uklidil hlavou do sítě míč po trestném kopu Hampla.

Branka: Popelka. Rozhodčí: Trska. Poločas: 0:1.

Benešov: Budil – Kratochvíl, Kořínek, Pazdera, Tůma (Mejdrech) – Blažejovský (Baariev), Srb, Hampl, Vondrák, Popelka – Machač (Vopička).