ČERNOLICE – TÝNEC NAD SÁZAVOU 2:1

V prvním poločase vládli na hřišti domácí i bez kanonýra Drska a získali hlavičkou Šilhavého po centru a Klinkovou ranou pod břevno po chybném odkopu Dvořáčka, dvoubrankové vedení. Hosté zahrozili jen střelou Sedláka do náruče brankáře.

Ve druhém dějství se obraz hry překvapivě změnil, první housle hrát Týnec a v 57. minutě se dočkal snížení. Radačovského tvrdou ránu ještě gólman vyrazil na roh a po jeho zahrání hlavičkoval Šilhavý, tentokrát do vlastní branky. Vzápětí vyrazil Vašák nohou tutovku z malého vápna, ale to bylo z domácí strany vše. Hosté se hnali za remízou, ale Stejskalovu střelu vyrazil gólman a v poslední minutě Popelka, po dlouhém míči, přestřelil černolickou branku z hranice penalty.

„První půli jsme zaspali a pohyb nebyl takový, jaký bych si představoval. První gól jsme dostali po naší chybě, když se dohadujeme, jestli ruka byla nebo ne, soupeř rychle rozehrál a následně jsme nepokryli hráče před brankou. Druhý gól jsme dostali po individuální chybě. Ve druhé půli jsme byli jako vyměnění, začali se pohybovat, přehrávali Černolice a asi jsme si zasloužili bodovat, ale bohužel jsme vyrovnávající gól nedali," okomentoval zápas hrající kouč Týnce Radek Skála.

Branky: 13. Šilhavý, 29. Klinka – 57. vlastní Šilhavý. Rozhodčí: Hlavnička. ŽK: 1:2. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Týnec nad Sázavou: Vašák – Kavoň, Peroutka, Štamberský, Sedlák (78. Havel) – Popelka, Jar. Dvořáček (44. Skála), Radačovský, Kolář, Stejskal (84. Hašek) – Orsák.