Pohárový zápas Čáslavi s Vlašimí musely rozhodnout penalty

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Po postupu v předkole Mol Cupu přes Libiš čekal na čáslavské fotbalisty tvrdší oříšek. Do Vodrant přijeli fotbalisté Vlašimi, hrající FNL. Středeční utkání nakonec vyhrálo mužstvo hostí na penalty.

16.8.2018

Fotbalisté Čáslavi dotáhli zápas 1. kola Mol Cupu do penaltového rozstřelu, ale v něm Vlašimi podlehli.Foto: Deník / Michal Pavlík

Již od prvních minut byla znát vyšší kvalita vlašimských fotbalistů, kteří si od začátku zápasu tvořili šance, avšak branku domácích ohrozili sporadicky. Čáslav hrála od začátku na brejky a ve 12. minutě si vytvořila první střeleckou příležitost, ovšem nepříliš prudkou a umístěnou střelu v pohodě lapil hostující brankář. Ve 24. minutě měli hosté největší šanci v prvním poločase, kdy se po centru do vápna hostující útočník pokusil o zakončení nůžkami, trefil ale obránce domácích.

Do druhého poločasu vstoupili Vlašimští s ještě větším nasazením, ale většinu jejich šancí kazila nepřesnost ve finální fázi. V 50. minutě zkoušel vlašimský Dao překvapit brankáře Kubáta z rohu vápna, ale jeho střela šla vysoko nad. O chvíli později se hráči hostí prokombinovali až před čáslavského brankáře, ale střela šla opět nad. Vlašim více držela míč a Čáslav si nedokázala vytvořit žádné vyložené šance, ale její obrana bránila disciplinovaně a hosty do ničeho nebezpečného nepouštěla. V 73. minutě vyslal Dao, ve Vlašimi hostující z pražské Sparty, skákavou střelu, kterou Kubát dokázal vyrazit na roh. Zbytek utkání byl v režii obran obou týmů, které si dokázaly všechny náznaky šancí soupeřů pohlídat.

Nastalo prodloužení a hned v 1. minutě po centru ze strany vsítil branku vlašimský Badocha. Čáslavští dlouho nemohli najít herní pohodu po inkasované brance a spíše bránili. Ve 116. minutě se po závaru ve vápně zorientoval čáslavský Petrů a dorazil míč do branky. Po ukončení prodloužení následovaly penalty. Na ty to bylo dlouho vyrovnané, až si míč postavil čáslavský Kubát a trefil pouze brankáře hostí. Vlašim po úmorném boji nakonec postoupila.

„Během utkání jsme ukázali bojovnost a týmového ducha. Vlašim byla lepším týmem, ale my jsme pracovali týmově. Je trochu škoda, že jsme to nedotáhli do konce a vypadli na penalty,“ byl smutný čáslavský trenér Radim Truksa.

Vlašimský trenér Miloslav Brožek s výsledkem zápasu moc spokojený nebyl: „Sráželo nás neproměňování šancí, za což nás Čáslav adekvátně potrestala. Chtěl bych domácím pogratulovat, takový bojovný a týmový výkon jsem dlouho neviděl.“

Čáslav - Vlašim 1:2 na penalty (116. Petrů - 91. Badocha). Čáslav: Kubát – Růžička, Vebr, Vančura, Jícha, Petrů, Strnad (15.Mlynka), Vocel (74. Čuchal), Hannich, Kořínek, Mráz. Vlašim: Beník – Plechatý, De Paula, Plachý, Pavlík, Štochl, Ivanko Macej, Skopec, Dao, Blecha, Selemani (62. Fotr). Trenér: R. Truksa.

Autor: Jakub Secký

16.8.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 500 Kč Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách obsluha prádelenských strojů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Vlašim, základní znalost práce na PC vítáno, technické zaměření vítáno. První kontakt e-mailem nebo osobně.. Pracoviště: Prádelna kyselý, a.s., Vlasákova, č.p. 333, 258 01 Vlašim. Informace: Stanislava Vopěnková, +420 317 841 841. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel řidiči nákladního vozu - tahač návěsů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště:: Vnitřní i mezinárodní doprava, ŘP sk. C + E, profesní průkaz výhodou, zaměstnavatel může i zajistit profesní průkaz nebo rozšíření sk. C na sk.C-E, volné víkendy, řidič návěsů - sypké hmoty. Pracoviště: P.v. profi, s.r.o., 257 68 Dolní Kralovice. Informace: Petr Vošický, +420 724 262 670. Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 35 000 Kč Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) Lékař na interní oddělení. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 60000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Hledáme lékaře na interní oddělení - možno i absolvent. Kmen či atestace v oboru výhodou. Nabízíme: - výhodné mzdové ohodnocení - fixní a nenároková část-příjemné pracovní prostředí a příjemný kolektiv-podpora vzdělávání-týden dovolené nad rámec ZP-2 dny zdravotního volna (SICK-DAY)-penzijní připojištění po 1. roce práce-podnikové stravování-možnost využití podnikových jeslí- další zaměstnanecké benefity. Pracoviště: Nemocnice rudolfa a stefanie benešov, a.s., nemocnice středočeského kraje, Máchova, č.p. 400, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Petra Zbořilová, +420 317 756 554. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 24 000 Kč Svářeči svářeči. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Benešov, svářečské oprávnění. Pracoviště: Ebas spol. s r.o., Křižíkova, č.p. 1480, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Antonín Sahula, +420 608 666 833.

Luboš Balata dal jediný gól Benešova v Brozanech.

Jenom bod od zemědělců

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

Benešovský běžecký festival rozhýbe děti, rodiče i seniory

Benešov - V neděli 23. září se v centru Benešova sejdou milovníci běhání. Uskuteční se zde pátý ročník Benešovského běžeckého festivalu určeného pro všechny věkové kategorie – od těch nejmenších až po dříve narozené.

-

Panterky přivezly z Krásné Hory bod

Krásná Hora - Ke druhému fotbalovému mistrovskému utkání dorazily Panterky Čechtice do Krásné Hory. Hrálo se za příjemného slunečného počasí. Panterky se snažily začít hru tak, jak minulý týden skončily. Bohužel se jim to ne vždy dařilo. Trávník byl mokrý, a často přihrávky nebyly moc přesné.