Úvodního slova se ujal sekretář klubu Jaroslav Svoboda, který přítomné seznámil s programem setkání a samozřejmě představil jednotlivé trenéry všech mládežnických kategorií.

Setkání s trenéry a rodiči se účastnil kromě Jaroslava Svobody i šéftrenér mládeže Milan Knížek, šéftrenér přípravek Jiří Eichler, místopředseda představenstva Petr Lajda a bývalý hráč klubu a člen marketingového oddělení Ondřej Průcha.

Po úvodních proslovech Jaroslava Svobody a Petra Lajdy bylo přikročeno k vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií. “Při vybírání nejlepších hráčů nebyly pro trenéry jediným kritériem sportovní výkony,”prozradil šéftrenér mládeže Milan Knížek, který se společně s dalšími zástupci klubu pustil do odměňování mladých talentů.

Po vyhlášení nejlepších hráčů si vzal slovo Milan Knížek, který postupně hodnotil výsledky jednotlivých kategorií mládežnických celků FC Sellier & Bellot a přítomným vysvětloval i koncepci práce s mládeží v klubu, která v průběhu léta a podzimu dostávala novou tvář. K přípravkovým kategoriím následně podal krátký komentář i jejich šéftrenér pan Jiří Eichler.

Nejlepší hráči mládežnických kategorií:

U7: David Lukl

U8: Martin Šuráň

U9: Tomáš Hanuš

U10: Filip Motyčka

U11: Martin Říha

U12: Jonáš Zavadil

U13: Tomáš Vaňkát

U14: Šimon Kameník

U15: David Rek

U17: Jan Fialka

U19: Filip Rut

Juniorka: Marek Habal

JIŘÍ PAÝR