Podlesí - Poříčí nad Sázavou 2:1

V prvním poločase se hra většinou odbývala na polovině hřiště, ale více měli míče na svých kopačkách domácí. Ti si nakopávanými míči na rychlé útočníky vypracovali dvě velké šance, které však brankář Detko bravurně lapil. Hostům se nedařilo a do koncovky se moc nedostávali.

Po přestávce se hra změnila, hosté se začali více prosazovat a vypracovali si šance. První měl Filip, ale po přihrávce Boušky osamocený zamířil vedle. Opět zafungovalo pravidlo nedáš - dostaneš. Domácí podnikli rychlý brejk a centr na zadní tyči uklidil do sítě Soucha - 1:0. Poříčí se nadále tlačilo do útoku. V 54. minutě byl faulovám Filip asi dvacet metrů od branky. Sám si postavil míč a ranou překonal brankáře - 1:1. V 60. minutě mohl Houda dostat hosty do vedení, ale po rohu mu střelu branář lapil. Ten vyhodil míč, domácí podnikli brejk, Soukup přešel přes dva hráče a podél Detka dostal opět domácí do vedení - 2:1. V závěrečném tlaku měli hosté dvě velké šance, ale Kupša ani Houda brankáře nepřekonali, stejně se vedlo na druhé straně i domácímu útočníkovi.

"Sice jsme prohráli, ale měli jsme alespoň na bod. První půle byla z naší strany špatná, nehrála nám záloha a měli jsme jen náznaky šancí, ale k zakončení jsme se nedostali. Ve druhém poločase jsme byli jednoznačně lepší, měli tři nebo čtyři vyložené šance, které jsme neproměnili a soupeř nás dvakrát potrestal po brejku a chybě obrany. Je potřeba, aby si někteří hráči uvědomili, že fotbal je také o běhání a ne, že se jdou jen tak v neděli po obědě proběhnout. Chci aby hráli všichni a ne jenom šest, sedm lidí. Je také potřeba, aby jsme proměňovali šance, hlavně zkušení hráči, od kterých to očekávám," zlobil se po utkání nový trenér Poříčí Václav Skiba.

Branky: 48. Soucha, 61. Soukup - 54. Filip. Rozhodčí: Kosina. ŽK: Janát, Mašek - Vaník, Vojta. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

SK Posázavan Poříčí nad Sázavou: Detko - Sysel, Vaník, Vojta, Říha - M. Stibůrek (54. Houda), Šimáček, Bouška, J. Stibůrek (85. Pavlečko) - Kupša, Filip.