Na hlavním hřišti v Benešově se představí v předehrávce posledního kola krajského přeboru dorostu domácí béčko proti Neratovicím. Mladší, první proti pátému, nastoupí od 15 hodin, ve starších, čtrnáctý proti druhému, začnou utkání v 17:15.

Na pořadu jsou také odvety semifinálových utkání okresního poháru mezi účastníkem IV. třídy Nesperskou Lhotou a lídrem okresního přeboru Divišovem (první zápas 1:2). Druhý duel sehrají Pyšely (III. třída) s účastníkem okresního přeboru Jankovem (0:6). Oba zápasy začínají v 17:30.

Ve Středočeském poháru sehraje dnes od 18 hodin sedmý celek I. A třídy z Votic odvetu finále v Jílovišti (krajský přebor), když v prvním utkání doma prohrál 0:2. „Pro soupeře je to dobrý výsledek, ale my se nevzdáváme a pokusíme se o to samé u nich," burcuje hráče před odvetou trenér Votic Martin Bárta.Votice mají náročný květen, kdy neustále hrají středa (pohár) a víkend (mistrovské zápasy).

Předehrávku 1. ligy, skupiny A, sehrají dnes i mladí fotbalisté Benešova U15 (trenér Kamil Kulhavý) a U14 (trenér Jan Kudrjavcev) na hřišti Táborska. Patnáctka začíná pod taktovkou rozhodčího Makovičky v 15:30 a čtrnáctky vyběhnou na zelený pažit v 17:15.