KUNICE B – KONDRAC 3:0

Utkání v Kunicích začali lépe domácí a prvních patnáct minut uzamkli hosty před pokutové území. Kondračtí hráči měli problém vymanit se z tlaku a vůbec jim nefungovala přechodová fáze. Naopak domácí zahrozili několika rohy a Zderadička po jednom z nich hlavičkoval zcela sám vedle.

Hosté se poté osmělili a dvakrát zahrozili střelami Beránka, které ovšem skončily nad. Těsně před poločasem podnikli domácí rychlý brejk, na jehož konci byla bomba Koubka do břevna.

Druhý poločas byl již v režii domácích hráčů, kteří zbytek utkání ovládli. Kunice se dostávaly rychlou kombinací až před Kuklíka, který zastoupil zraněného Kňazíka, výborným způsobem a držel hosty nad vodou. Přesto se domácí dostali do vedení Jirouškem, který trefil volej ze strany přesně za tyč.

Kondračtí neměli na zvrat, před branku domácích se dostávali jen sporadicky. Vyjímkou byla zblokovaná střela Pavelky, která zapadla na horní síť zkoprnělého brankáře Malého. V závěru přidali domácí další dvě branky a rozhodli tak o svém vítězství.

„Podali jsme mizerný výkon. Hráči vstoupili do utkání ustrašeně a přestože jsme přečkali úvodní domácí nápor, k bodům jsme měli daleko. Domácí byli daleko pohyblivější a z výkonu mužstva jsem velmi rozladěn. Není katastrofou prohrát s lepším soupeřem, ale mrzí mě, pokud na hřišti nevidím bojovnost a hráči se v utkání vydají maximálně z padesáti procent," zlobil se trenér Kondrace Jiří Janouš mladší na své ovečky, přesto našel dvě vyjímky: „Jedinými pozitivy byl brankář Kuklík, který výborně zastoupil Kňazíka a také výborný výkon Pohorského, jenž poprvé nastoupil na stoperu."

Rozhodčí: Divílek. Diváci: 40. Kondrac: Kuklík – Špička, Pohorský, Tichý, Šanda – Kováč (17. Beránek), Pavelka, Kubín, Ngo – Kašpar, Potůček (60. Petrů).