Utkání začalo vlažně. Až po čtvrthodině se do šestnáctky Táborska s míčem vřítil Štochl, ale přihrávku před prázdnou branku na Nečase dal příliš dlouhou.
Ve 22. minutě pálil Nečas, ale těsně vedle. Na druhé straně byla brankáři Nguyenovi zima, když nemusel řešit žádnou větší šanci soupeře. Naopak Toma musel vytasit bravurní zákrok proti další šanci domácích. V závěru poločasu bývalý gólman Vlašimi předvedl výborný refelex proti střele Vyhnala mezi nohy.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji, ale paradoxně mohli inkasovat. Fulneka však po brejku vychytal skvělý Nguyen. Až v 59. minutě si mohli diváci na vlašimském stadionu zakřičet gól. Po krásné akci si na míč ve vápně počkal Breda a ranou nedal Tomovi šanci - 1:0. Po vstřelené brance Vlašim mírně polevila a jihočeský celek se dostával do nebezpečných situací. Dlouhou dobu však rytíři odolávali a mohli přidat pojistku, ale patička Vyhnala po rohovém kopu byla vychýlena mimo tři tyče. S přibývajícím časem se hosté stále vice tlačili kupředu a kýžené ovoce jim přinesla 80. minuta, kdy se domácí obrana špatně domluvila a po rohovém kopu vyrovnal Mrázek. Vlašim se nechtěla s remízou smířit a v závěru si vytvořila tlak, který však kýženou vítěznou branku nepřinesl.

Martin Hašek, trenér Vlašimi: "Zápas odpovídal postavení mužstev v tabulce. Většinu utkání jsme měli převahu a dokázali si vytvořit asi pět gólových šancí. Z nich jsme dokázali proměnit jen jednu, což je velký luxus. Naopak Táborsko vytěžilo z minima maximum a po rohovém kopu, kdy jsme si snad dali i vlastní branku, vyrovnalo. Je to škoda nevyhrát takový zápas, přesto si myslím, že to bylo důstojné rozloučení s našimi fanoušky, kterým děkujeme za jejich podporu. Ve středu nás čeká ještě poslední zápas ve Znojmě a budeme se snažit na něj připravit, tak abychom z něj vytěžili
maximum."

Branky: 59. Breda – 80. Mrázek. Rozhodčí: Mrázek – Podaný, Batík. ŽK: Piško, Hašek – Džafič, Presl. Diváci: 439.

FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Breda, J. Štochl, Kavka, Vondra – Reiter, Piško (68. Liener), Hašek, Frizoni (76. Tusjak) – Nečas, Vyhnal.

FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil, Cíferský, Mráz, Hanzlík – Fulnek (68. Presl), Džafić, Kalvach, Javorek (76. Dordević) – Nešický, Mrázek.