SK Benešov – Sparta Praha U19 5:0 (0:0)

V prvním poločase se hrál rychlý fotbal, ale s minimem vyložených šancí, když největší zahodil domácí Farkaš, jenž z malého vápna přestřelil branku.

„Zápas měl své tempo, měli jsme i dobré akce, ale bohužel jsme je nedotáhli v pokutovém území do gólového konce,“ podotkl k prvnímu dějství Roman Veselý.

Do druhého poločasu vstoupila silnější a zkušenější sestava Benešova a hned se to ukázalo na výsledku, když dvakrát Rataj, jednou Esomba, Zákostelský a Nguyen podtrhli výsledek 5:0.

„Už se projevila naše kvalita v zakončení. Hlavně Čapek a Engelmann byli nebezpečnější a dokázali akce vyřešit, ať přesnější přihrávkou nebo nezazmatkovali v přečíslení a dohráli akce do gólového konce,“ našel benešovský trenér hlavní osoby vysoké výhry, která přišla až ve druhém poločase, a ještě dodal ke zraněným hráčům: „K Lubošovi Balatovi se přidal s achilovkou Martin Turek.

V sobotu 17. února v 11 hodin nastoupil Benešov na své umělé trávě proti divizním Velvarům.

Branky: Rataj 2, Esomba, Zákostelský, Nguyen. Benešov – I. poločas: Rotbauer – Vrňák, Cvrček, Laštovka, Ježdík – Filip – Slunečko, V. Balata, Nguyen, Farkaš – Esomba. II. poločas: Tetour – Rys, Neuberg, Zákostelský, Vosáhlo – Ježdík – Engelmann, Čapek, Farkaš, Rataj – Hampl.