III. třída A

Týnec B – Poříčí B 0:3, Krhanice – Nespeky B 1:2, Sedlec-Prčice B – Votice B 4:0, SK Načeradec – Čerčany 1:1, Pyšely – Teplýšovice B 3:3, Lešany – Úročnice 3:0, Jírovice – Bystřice 6:1.

1. Jírovice⋌ 3 2 1 0 11:3  7
2. Nespeky B⋌ 3 2 1 0  7:5  7
3. Sedlec-Prčice B⋌ 3 2 0 1 12:7  6
4. Čerčany⋌ 3 1 2 0  8:5  5
5. Poříčí B⋌ 3 1 2 0  7:4  5
6. Pyšely⋌ 3 1 2 0  8:7  5
7. SK Načeradec⋌ 3 1 1 1  3:3  4
8. Teplýšovice B⋌ 3 1 1 1  7:10 4
9. Týnec B⋌ 3 1 0 2  7:7  3
10. Bystřice⋌ 3 1 0 2  5:8  3
11. Lešany⋌ 3 1 0 2  4:7  3
12. Votice B⋌ 3 1 0 2  5:11 3
13. Krhanice⋌ 3 0 1 2  4:7  1
14. Úročnice⋌ 3 0 1 2  3:7  1

III. třída B

Křivsoudov – Divišov B 3:3, Kondrac B – Mezno 0:5, Čechtice – Trhový Štěpánov B 1:2, Tichonice – Blaník Načeradec 4:2, Miličín – Velíš 4:2, Libež – Ratměřice 4:1, Bílkovice – Nesperská Lhota 7:0.

1. Miličín⋌ 3 3 0 0 13:3  9
2. Tichonice ⋌ 3 3 0 0 12:5  9
3. Bílkovice⋌ 3 2 1 0 12:3  7
4. Mezno⋌ 3 2 1 0  9:1  7
5. Libež⋌ 3 2 1 0  7:2  7
6. Křivsoudov⋌ 3 1 2 0  8:4  5
7. Blaník Načeradec⋌ 3 1 1 1  9:8  4
8. Trhový Štěpánov B⋌ 3 1 1 1  6:9  4
9. Velíš⋌ 3 1 0 2  5:8  3
10. Kondrac B⋌ 3 0 2 1  6:11 2
11. Divišov B⋌ 3 0 1 2  6:11 1
12. Čechtice⋌ 3 0 0 3  3:8  0
13. Ratměřice⋌ 3 0 0 3  3:13 0
14. Nesperská Lhota⋌ 3 0 0 3  1:14 0

IV. třída A

Heřmaničky – Ostředek 1:2, Jablonná – Netvořice 4:3, Pecerady – Zaječice 4:0, Neveklov B – Křečovice 1:1, Bukovany – Úročnice B 1:3, Soběhrdy B – Sokol Přestavlky B 0:1.

1. Jablonná⋌ 3 2 1 0 12:10 7
2. Sokol Přestavlky B⋌ 3 2 1 0  6:4  7
3. Úročnice B⋌ 3 2 0 1 13:6  6
4. Pecerady⋌ 3 2 0 1  6:8  6
5. Václavice⋌ 2 1 1 0  5:2  4
6. Neveklov B⋌ 3 1 1 1  6:5  4
7. Ostředek⋌ 2 1 1 0  4:3  4
8. Bukovany⋌ 3 1 1 1  7:7  4
9. Netvořice⋌ 3 1 0 2  8:7  3
10. Křečovice⋌ 3 0 2 1  5:6  2
11. Zaječice⋌ 3 0 1 2  4:9  1
12. Heřmaničky⋌ 3 0 1 2  2:8  1
13. Soběhrdy B⋌ 2 0 0 2  1:4  0

IV. třída B

Jankov B – Drachkov 0:4, Budenín – Myslič 5:0, Postupice B – Louňovice 0:2, Chotýšany B – Struhařov B 1:2, Maršovice B – Popovice B 2:2, Mezno B – SK Přestavlky 2:4.

1. Maršovice B⋌ 3 2 1 0  7:4  7
2. Drachkov⋌ 2 2 0 0  9:2  6
3. Budenín⋌ 3 2 0 1 10:7  6
4. Myslič⋌ 3 2 0 1  9:6  6
5. Struhařov B⋌ 3 2 0 1  8:6  6
6. Louňovice ⋌ 3 2 0 1  7:6  6
7. Popovice B⋌ 3 1 1 1 12:10 4
8. Chotýšany B⋌ 3 1 0 2  7:8  3
9. Postupice B⋌ 3 1 0 2  7:9  3
10. SK Přestavlky⋌ 3 1 0 2  5:9  3
11. Jankov B⋌ 3 1 0 2  5:11 3
12. Mezno B⋌ 2 0 0 2  3:6  0
13. Olbramovice B⋌ 2 0 0 2  3:8  0

IV. třída C

Zdislavice B – Pravonín B 4:2, Čechtice B – Libouň 3:1, Radošovice – D. Kralovice B 1:5, T. Štěpánov C – Kladruby 5:1, Keblov – Vracovice 3:1, Miřetice B – Hulice 9:1.

1. Dolní Kralovice B⋌ 3 2 1 0  9:4  7
2. Zdislavice B⋌ 3 2 1 0  8:4  7
3. Miřetice B⋌ 2 2 0 0 16:4  6
4. Čechtice B⋌ 3 2 0 1 10:4  6
5. Keblov⋌ 3 2 0 1 11:9  6
6. Radošovice⋌ 3 2 0 1  7:9  6
7. Křivsoudov B⋌ 2 1 1 0 14:5  4
8. Trhový Štěpánov C⋌ 3 1 0 2  6:4  3
9. Vracovice⋌ 3 1 0 2  4:6  3
10. Hulice⋌ 3 1 0 2  4:15 3
11. Pravonín B⋌ 2 0 1 1  6:8  1
12. Kladruby⋌ 3 0 0 3  3:13 0
13. Libouň⋌ 3 0 0 3  3:16 0

OP dorost

Pravonín/Čechtice – Ostředek/Divišov 8:3, Sedlec-Prčice – Úročnice 1:3, Nespeky – Bystřice/Maršovice 5:1.

1. Nespeky⋌ 3 3 0 0 23:3  9
2. Úročnice⋌ 2 2 0 0 10:3  6
3. Pravonín/Čechtice⋌ 3 2 0 1 14:12 6
4. Bystřice/Maršovice⋌ 3 1 0 2  7:11 3
5. Sedlec-Prčice⋌ 3 0 0 3  5:10 0
6. Ostředek/Divišov⋌ 2 0 0 2  3:23 0

OP starší žáci

Nespeky/Čerčany – Mezno 2:1.

1. Nespeky/Čerčany⋌ 2 2 0 0  4:2  6
2. Mezno⋌ 2 1 0 1 13:2  3
3. Týnec/Pecerady⋌ 1 0 0 1  1:2  0
4. Trhový Štěpánov⋌ 1 0 0 1  0:12 0

OP starší žáci 7 + 1

Jankov – Ostředek 6:0, Teplýšovice – Ondřejov/Chocerady 3:11, Miřetice/Čechtice – Křečovice 3:4, Chotýšany – Bystřice 0:11, Lukavec/Pravonín – Křivsoudov 2:3.

1. Bystřice⋌ 3 3 0 0 26:1  9
2. Ondřejov/Chocerady⋌ 3 3 0 0 24:4  9
3. Křečovice⋌ 3 3 0 0 13:6  9
4. Olbramovice⋌ 3 2 0 1  9:5  6
Netvořice⋌ 3 2 0 1  9:5  6
6. Křivsoudov⋌ 2 2 0 0  6:4  6
7. Lukavec/Pravonín⋌ 3 1 0 2  7:11 3
8. Jankov⋌ 3 1 0 2  7:13 3
9. Miřetice/Čechtice⋌ 3 0 0 3  5:16 0
10. Chotýšany⋌ 2 0 0 2  2:14 0
11. Ostředek⋌ 3 0 0 3  1:15 0
12. Teplýšovice⋌ 3 0 0 3  6:21 0

OP mladší žáci 7 + 1

Senohraby – Blaník Načeradec/SK Načeradec 4:1, Vlašim B – Sedlec-Prčice 10:0, Čechtice/Miřetice – Bystřice/Popovice 0:9, Poříčí – Votice/Vrchotovy Janovice 0:1.

OS mladší žáci 7 + 1

Minerva – Vlašim C 1:7, Tichonice – Kondrac 0:15, Postupice – Ratměřice 1:0, Maršovice – Soběhrdy 1:7.