VLAŠIM –  PÍSEK                                      4:0
Vlašim nastoupila s neúplným kádrem, který je připravený podstoupit nelehké boje ve druhé lize. „Do začátku ligy chybí týden. Naše sestava vycházela ze současného zdravotního stavu. Není to sestava, kterou bych si představoval na první mistrovské utkání,“ řekl před utkáním vlašimský trenér Luboš Urban s tím, že několik hráčů je zraněných, kteří jsou v péči lékařů. „Některé jsem šetřil. Uvidíme, kam se situace posune během následujícího týdne,“ dodal Urban.
Hosté přijeli s taktikou dlouhých nakopávaných míčů, s kterými si však domácí snadno poradili. „Líbilo se mi, že soupeř přijel hrát odvážný fotbal,“ chválil soupeře Luboš Urban.
Jenže to byla právě voda na vlašimský mlýn. Tím jak hosté hráli fotbal s otevřeným hledím, odkrýval se prostor pro brejkové situace Vlašimi, která v 15. minutě mohla vézt už tříbrankovým rozdílem. Dvakrát Nečas šel sám na bránu a navíc trefil tyč. „Za první poločas jsme stihli dát jeden gól, ale kdybychom vedli 5:1, tak se nikdo nedivil. Na druhou stranu plusem je, že ty šance si připravujeme,“ je spokojený vlašimský lodivod. Přesto do přestávky se domácí jednou prosadili po průniku Nečase, který dokončil Janda. Hosté si vytvořili jedinou šanci až v samotném závěru poločasu, ale Zušťák netrefil bránu.
Po změně stran domácí neustoupili ze svého způsobu hry a dál se tlačili před soupeřovu branku. Z tlaku si vytvářeli dostatek šancí a tři z nich postupně proměnili. Nejprve Vojta zužitkoval Nečasův centr, třetí branku připojil bombou Macek a konečný účet dokonal Červenka dorážkou do prázdné brány. „Dobrý výsledek. Nejvíc branek, které jsme v přípravě v jednom zápase nastříleli. Potřetí za sebou jsme neinkasovali, takže dobrá vizitka obrany a jistota gólmana Tomy,“ byl spokojený trenér Vlašimi Luboš Urban.

Branky: 37. Janda, 65. Vojta, 75. Macek, 83. Červenka. ŽK: 1:0. Poločas: 1:0. Vlašim: Toma – Vebr, Zákostelský (75. Demeter), Petrů, Starý – Kosak (60. Vojta), Pokorný (25. Průcha), Macek – Janda, Vaněček, Nečas (70. Červenka).