MYSLIČ – POPOVICE                             2:2
(na penalty 5:4)

Od začátku měl favorit z Popovic opticky míč více na svých kopačkách, ale šance nečekaně přišla z druhé strany. V 10. minutě se Cerman  objevil za popovickou obranou, ale v poslední chvíli si míč víc předkopl a gólman Heřmánek byl u míče dřív. Do vedení šly Popovice, když se Vondruška nádherně trefil z trestného kopu.
Ve druhém poločase se Popovice více zatáhly do obrany a hrozily z brejků. V 75. minutě jeden proměnily a zdálo se, že o výsledku je rozhodnuto. Za tři minuty však Hvězda umístěnou střelou k tyči snížil a zavelel k závěrečnému náporu. Po menší strkanici poslal rozhodčí Konvička po jednom hráči z každého mužstva předčasně pod sprchy. Pět minut před závěrečným hvizdem potěšil srdce fotbalového diváka opět Hvězda svou výstavní bombou z pětadvaceti metrů, která znamenala penaltový rozstřel.

Až do  třetí série byl stav vyrovnaný 3:3. Čtvrtou penaltu pak za Popovice vstřelil Vondruška, ale mysličský Kotýnek netrefil branku. Pátým exekutorem Popovic byl Heřmánek, jehož střelu gólman Mysliče Vrbovec vystihl. A pokračovalo se. Šestou sérii načal nehrající kapitán Popovic Petr Slepička, a také jeho střelu Vrbovec vyrazil. Jenže nervy selhaly i Cermanovi, který branku přestřelil. Drama pokračovalo. Popovický kapitán Hocek mířil vedle a všechno ukončil přesnou střelou mysličský  Kmotras.
„Zápas jsme měli dobře rozehraný. Dali jsme pěkný gól z trestňáku, soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Ve druhé půli jsme hráli defenzivněji a z jednoho brejku se nám podařilo přidat druhou branku. Potom jsme jedinkrát nepohlídali hráče, který narazil míč spoluhráči a ten  ho uklidil za tyč. Následovala nádherná střela, která se povede jednou za život. Po poločasovém vedení jsme soupeře měli víc atakovat a donutit k chybám. Tak byla zvolená taktika. Penaltový rozstřel je kdo z koho. I tam jsme měli navrch, kdy nám v páté sérii stačilo dát branku," smutnil hrající kapitán Popovic Petr Slepička.
„Věděli jsme, že Popovice mají dobré mužstvo vyznávající  tvrdý fotbal. Je pravda, že jsme vstali z mrtvých a dvěma brankami v závěru jsme vybojovali penaltový rozstřel, který jsme se štěstím vyhráli. Musím klukům poděkovat, že to za nepříznivého stavu nezabalili. To samé platí i pro naše příznivce, kteří jsou naším dvanáctým hráčem," zářil štěstím trenér Mysliče Martin Brandner.

Branky: 78. a 85. Hvězda – 29. Vondruška, 75. Korecký. Rozhodčí: Konvička. ŽK: Kmotras – Hovorka. ČK: 70. Jiráček – 70. Hovorka. Poločas: 0:1.  Diváci: 150. Myslič: Vrbovec – Kmotras, Jarný, Škvor, Semerád – Hvězda, Jiráček, Kotýnek, Frajták – Cerman, Sosnovec. Popovice: P. Heřmánek – Jakub Hovorka, Petr Slepička, Vondruška –  Hocek – Korecký, Kaucký (67. V. Slepička), M. Heřmánek (57. Veselý), Kašpar – Dvořák (46. Matuška).