Ouřada se od začátku sezony za rezervu Křivsoudova prosazuje pravidelně. Skóroval ve všech čtyřech utkáních. Proti Kralovicím a Čechticím zamířil přesně jednou. V prvním kole proti Libouni přidal další dva zásahy. Tentokrát ale překonal i celkový součet všech dosavadních gólů.

Na hřišti Keblova si připsal pět vstřelených branek. Za osm minut zkompletoval čistý hattrick, když se trefil dokonce dvakrát během jedné minuty. Další zásah přidal ještě do poločasu. Následně se na padesát minut “uklidnil“ a pátou trefu přidal až čtvrt hodiny před koncem zápasu. Především díky němu vyhrála rezerva Křivsoudova 8:1.

Fotbal, ilustrační fotografie.
To byla show. Ve Struhařově na fotbale padlo 22 branek

Devatenáctiletý střelec sice nastupuje stále za B-tým. Pokud ale bude takhle pokračovat, tak asi po něm brzy v áčku sáhnou a zapojí se možná i do I. B třídy. Zatím se ale musí spokojit s tím, že s aktuálními devíti vstřelenými brankami vévodí střelcům ve IV. třídě C.