JÍLOVIŠTĚ – VOTICE 3:5 PK 5:4

Atraktivní zápas načal gólově, ten který se nemohl ve Voticích trefit, Rezek, a doma zacílil přesně k tyči hned při první šanci. Jenže hosté mezi 12. až 16. minutou Podhorským po centru Jonszty a hlavou Šlejmara po dlouhém autu Budila, otočili na 1:2. Votice se hnaly za další brankou, ale gólman Vahala lapil střelu Viskupa, dorážku Jonszty i Šlejmarovu ránu, Němeček zamířil hlavou nad. Za domácí hlavičkoval Bezpalec po rohu vedle branky.
Ihned po přestávce zklamal v obrovské šanci Němeček, aby domácí díky hlavičce Bezpalce vyrovnali. Jenže Kolář krásnou ranou do šibenice z 30 metrů opět převážil misky vah na stranu Votic. Rezek však z brejku opět vyrovnal. Závěrečný tlak hostů přinesl dvě trefy Viskupa (dorážka po závaru a trestný kop) a tak musely rozhodnout penalty. Všichni aktéři proměňovali, až na posledního Bareše, jemuž domácí brankář střelu vyrazil, a tak Jíloviště slavilo výhru v poháru.

„Zápas by hektický a musel se divákům líbit, hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo hodně šancí. Prohrávali jsme, ale rychle jsme otočili na 2:1. Následně Jirka Němeček neproměnil tisíciprocentní šanci a soupeř otočil na 3:2. Jenže my jsme třemi góly dali až na 5:3. Penalty všichni proměnili, když Soukymu to dvakrát projelo pod rukou. Až poslední pátou chytil Luďkovi Barešovi gólman. Je to škoda, mohli jsme vyhrát oba poháry," smutnil po penaltách Martin Bárta a mužstvo chválil: „Kluci hráli dobře, bojovali s nasazením, tak jak si představuju. Pokud by takhle hráli se Slaným, tak jsme nemohli prohrát. Věřím, že poslední tři kola zvládneme, i když toho kluci již mají dost." 

Branky: 10. a 70. Rezek, 52. Bezpalec – 74. a 85. Viskup, 12. Podhorský, 16. Šlejmar, 64. Kolář. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 3:1. Poločas: 1:2. Votice: Soukup – Šlejmar, Dušátko, Budil, Bareš – Homolka, Kolář, Podhorský, Viskup – Němeček, Jonszta (75. Štork).