BENEŠOV - VIKTORIA ŽIŽKOV 1:1 PK 3:4

Utkání začali domácí velice aktivně a vytvářeli si šance jako na běžícím pásu, ale dostat míč za brankovou čáru, bylo velkým problémem, i když k tomu měli velice blízko – Melichar, Hašek, Průcha, Popelka, Pohorský. Až v 34. minutě po dlouhém autu Průchy dostal míč za záda brankáře Viktorie Žižkov Popelka - 1:0. 

Druhou půli začali lépe hosté, ale jejich šance končily na pozorném Schummerovi . Rozhodnout mohl střídající Hampl, který v 72. minutě po vysunutí Srbem ze značky pokutového kopu netrefil branku hostí. O pět minut později propadl na pravé straně Sládek a rychlý brejk hostů zakončil po vyšachování benešovské obrany pohodlně do prázdné branky Šťovíček - 1:1. Další šance na obou stranách zůstaly nevyužity.

V penaltovém rozstřelu se předvedl domácí Schummer, který kryl dvě penalty hostí, ale neproměnění kopů z benešovské strany (celkem 3x) rozhodlo o tom, že druhý bod si na své konto připsali hosté.

"Věděli jsme, že má soupeř problémy s řešením standardních situací, a přestože jsme jich měli spoustu, nedokázali se prosadit víc než jednou. Soupeř nás potrestal před koncem zápasu, když jsme naprosto hloupě propadli v defenzivě," povzdechl si po zápase trenér Benešova Petr Slepička.

Branky: 34. Popelka - 77. Šťovíček. Poločas: 1:1.

Benešov: Schummer - Sládek, Rataj, Melichar, Průcha - Hájek, Srb, Popelka (89. Baštýř), Pohorský (69. Hampl), Kulhavý – Hašek.

KAREL KRÁLÍČEK