DIVIŠOV – POŘÍČÍ NAD SÁZAVOU 2:2 PK 5:4

Od úvodního hvizdu rozhodčího nebyl rozeznat rozdíl soutěží mezi týmy. V prvním poločase se hrála vyrovnaná kopaná, ve které ale moc vyložených šancí nebylo. Domácí se snažili ztéci branku hostů po brejkových situacích, které však do zdárného konce nedotáhli a se střelami si Tichovský poradil. Ani hosté si moc příležitostí nevypracovali, přesto získali vedení, když se po faulu na Šimáčka, krásně trefil z trestného kopu z 18 metrů přes zeď Pohorský. V závěru poločasu z úniku trefil O. Páv tyč.

Po změně stran byli kompletní domácí živější, přitlačili hosty na jejich polovinu a ti jen s obtížemi odolávali, když několik šancí pochytal brankář Tichovský (Pekárek, Marek Hanuš, Vondrák). Z tlaku se nakonec dočkali zaslouženého vyrovnání, když se po rozehraném trestném kopu trefil Macháček. V závěru zápasu se domácí snažili více strhnout výhru na svou stranu, ale to se mohlo povést na druhé straně O. Pávovi, jenž ale po sóle přehodil jak J. Hanuše, tak branku. V 83. minutě se ale dočkal Divišov, když se k odraženému míči na malém vápně dostal Jíša a podél brankáře upravil na 2:1. Radost ale vydržela domácím jen chvíli, když se po výkopu od branky a dvakrát hlavou prodlouženém míči, propálil O. Páv po sóle J. Hanuše.

A tak se šlo na penalty. Z deseti střelců nedal jen poříčský Šindelář, a tak se z postupu radovali domácí stoprocentní střelci.

Branky: Macháček, Jíša – Pohorský, O. Páv. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. 

Divišov: J. Hanuš – Martin Hanuš (70. L. Svoboda), Macháček, Jíša, Lehán – Vondrák, Vávra, Z. Janovský, Campodonico (80. Djakov) – J. Zámostný (46. Marek Hanuš), Zd. Pekárek (85. L. Janovský).

Poříčí nad Sázavou: Tichovský – Braný, Šimáček, Křivohlavý, Šindelář – Pohorský – J. Stibůrek, Pavlečko, O. Páv, Hanzal (77. M. Vlček) – Samko (57. Limon).