KÁCOV – NEVEKLOV 3:2

Domácí z úvodního tlaku vytěžili gól Vlasáka, ale poté se na chvíli probudili hosté a Vrkoslav srovnal. V závěru poločasu byli opět lepší domácí a Červeňák je z dorážky dostal do vedení.

„První poločas byl až na pasáž mezi 10. – 20. minutou, kdy jsme vyrovnali, od nás tragický a zaslouženě jsme o poločase prohrávali," posteskl si Král a odtajnil, že v kabině bylo o přestávce živo: „Vše jsme si vyříkali, udělali změny v rozestavění, když jsem na krajního obránce zatáhl klasického útočníka Fišera, který tam zahrál slušně."

Po změně stran Neveklov podruhé srovnal. „Naše hra šla hodně nahoru. Zaslouženě jsme krásným gólem Čichovského srovnali a dokonce se tlačili za vedoucí brankou," dodal trenér k druhému dějství.

Ani to hostům na body nestačilo, když zápas v 80. minutě rozhodl z penalty L. Petrů. "Psota byl v jasné gólové šanci faulován," měl jasno trenér Kácova Miroslav Jelínek o rozhodujícím okamžiku.

S tím ale vůbec nesouhlasil neveklovský Marian Král: „Nebyla a rozhodčí nařídil penaltu k údivu všech. Jsem opět dost naštvaný na rozhodčí, kteří nás už poněkolikáté připravili nesprávným verdiktem o bodový zisk," zlobil se Král, který s týmem v neděli uzavře podzim v Miřeticích: „Jsem zvědavý, co nás tam čeká."

Branky: 11. Vlasák, 36. Červeňák, 80. L. Petrů (z PK) – 19. Vrkoslav, 71. Čichovský. Rozhodčí: Šefara. Poločas: 2:1.

Neveklov: Franěk – M. Balík, Chomát, P. Balík, Čichovský – Vrkoslav, Hlaváč, Peter, Křemen (59. Vitouš) – Fišer,  Šiška (73. D. Stibůrek).