VOTICE – VESTEC 3:1

V prvním poločase měli hlavně v závěru domácí několik šancí, ale Kamarýt dvakrát ztroskotal na gólmanovi, Sládek, Zoubek a Homolka zamířili vedle. Až těsně před koncem poločasu otevřel skóre Voráček po centru Slunečka.

Po přestávce začali hosté „kousat", po střele Zimy do boční sítě, vyrovnal hlavou Matysík po trestném kopu. Následně oba týmy chtěly rozhodnout. Domácí Písařík zakončil centr vedle, aby se hosté po chybě brankáře Tůmy a faulu Šlejmara dožadovali penalty, ale píšťalka sudího mlčela. „Byl to diskutabilní moment, který se z mého pohledu se jevil jako penaltový," překvapil trenér Votic Martin Bárta.

A tak udeřili za tři minuty na druhé straně domácí hlavou Kamarýta po trestném kopu Zoubka a v závěru hlavičkující Homolka po dlouhém autu M. Budila ztvrdil výhru Votic.

„Na mokrém terénu se hrálo bojovné utkání se šťastným koncem pro nás. Vestec hrál dobře, byl houževnatý, ale my jsme asi zasloužili víc vítězství, protože jsme měli víc šancí," dodal po zápase kouč Votic.

Branky: 45. Voráček, 79. Kamarýt, 87. Homolka – 61. Matysík. Rozhodčí: Petýrek. ŽK: 0:3. Diváci: 103. Poločas: 1:0.

Votice: Tůma – Říha, Šlejmar, Sládek, Slunečko – Homolka (89. Tábořík), Kolář, Zoubek, Písařík (79. V. Budil) – Kamarýt (89. J. Kramný), Voráček (70. M. Budil).