Pavlíček rozhodl derby

Maršovice - V okresním derby celků ze spodní poloviny tabulky I. B třídy, skupiny D, byla jednoznačně lepší Kondrac, která nakonec díky brance Pavlíčka vyhrála v Maršovicích, ale mohla vyhrát daleko vyšším rozdílem. Maršovice přezimují dvanácté, Kondrac devátá.

19.11.2017

Ilustrační fotoFoto: Deník/Pavel Šimáček

MARŠOVICE - KONDRAC 0:1 (0:1)

V první půli byli lepší hosté, kteří převahu zužitkovali již v 9. minutě, kdy se po chybě domácích ve středu hřiště prosadil po rychlém brejku po pravé straně ve skluzu střelec Pavlíček. Další šance Kondrace zůstaly do konce poločasu nevyužity, a tak se na poločasovou přestávku odcházelo za stavu 0:1.

Kdo si z maršovických fanoušků myslel, že druhá pětačtyřicetiminutovka přinese zlepšení hry domácích, musel být zklamán. Hosté sice nebyli již tak nebezpeční jako v prvním poločase, ale s přehledem si hlídali jednobrankový náskok. Do první nebezpečné akce se dostali domácí až v 64. minutě, kdy po chybě kondrackého stopera postupoval Laurich sám na Kňazíka, ale nechal se vytlačit do strany a z vyrovnání nebylo nic. A protože se neujaly ani střela Šacha a na druhé straně dvě stoprocentní šance hostí, kdy při jedné z nich zachránila domácí pravá tyč Pechačovy branky, svítila po závěrečném hvizdu velmi dobrého rozhodčího Mrázka na ukazateli skóre stejná čísla jako v 9. minutě - 0:1.

„Podali jsme nejhorší podzimní výkon. Hráče jsem vůbec nepoznával a náš výkon by nestačil ani na IV. třídu,“ zlobil se po zápase maršovický lodivod Jaroslav Žížala a dodal: „Kondrac byla jasně lepší a zaslouženě zvítězila. My můžeme jen děkovat, že její hráči jsou v zakončení kopyta, protože jsme měli dostat daleko víc gólů než jeden. Takhle jsme měli až do poslední chvíle o co hrát, ale pořádnou šanci jsme si stejně nevypracovali, navíc se nám zranil Matěj Hašek.“

„Jeli jsme do Maršovic s cílem konečně venku bodovat a potvrdit domácí vítězství se Struhařovem a udržet si kontakt se středem tabulky. To se povedlo, za což chci klukům poděkovat. Od začátku jsme byli jasně lepší tým a zaslouženě jsme vyhráli. Soupeře jsme do ničeho nepustili, naopak spálili řadu šancí a tak jsme se zbytečně nervovali až do konce,“ podotkl po derby trenér Kondrace Josef Linhart a dodal k podzimní části: „Kluci zaslouží pochvalu, protože kromě zápasu v Týnci a s Miřeticemi podali velmi dobré výkony. Chyběla nám jen větší kvalita v zakončení, abychom se pohybovali v tabulce ještě výš než na devátém místě.“

Branka: 9. Pavlíček. Rozhodčí: Mrázek.

Maršovice: Pechač – Řezníček, Bartoš, Orsák, Zderadička (75. Šetina) – Matěj Hašek (41. Laurich), R. Hašek, Shapoval, Šach – Skála (80. Bláža), D. Zavadil.

Kondrac: Kňazík – Tichý, Procházka, Hlaváček, Vesecký – Kubát, Müller, F. Sedláček (76. Kašpar), P. Sedláček – Pavlíček, Buchta (56. Novotný).

JIŘÍ MIKOLÁŠEK

19.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 19 500 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách vedoucí prodejny maso- uzeniny. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19500 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Vlašim, Požadujeme min. vyučení, zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost PC. Náplň práce - vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny. Příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy. Stravenky, bonusy. První kontakt e-mailem nebo telefonicky.. Pracoviště: Zeman maso - uzeniny, a.s. - vlašim, Havlíčkova, č.p. 1795, 258 01 Vlašim. Informace: Kateřina Housková, +420 703 478 182.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 6 100 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři údržbář, zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 6100 kč, mzda max. 11000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Vrchotovy Janovice, Místo výhradně pro OZP - opravy a drobné úpravy, přípravné práce pro chod obchodu a jiné práce dle potřeby zaměstnavatele,životopis zasílejte na uvedený email. Telefonické informace 8,30-15,00. Pracoviště: Vltawia s.r.o.,, 257 53 Vrchotovy Janovice. Informace: Mgr. O. Tawil, +420 608 144 669.

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 18 500 Kč

Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Čerčany, Pracovní doba: krátký/dlouhý týden 6:00-18:00 (včetně so-ne a svátků), Požadujeme: čistý trestní rejstřík, samostatnost, pracovitost, pečlivost, základní pc dovednosti, důslednost., Osobní ohodnocení, čtvrtletní odměny, příplatky za soboty, neděle, svátky, 25 dní dovolené , Kontaktovat 7-16 hodin.. Pracoviště: Tři, o.p.s., Sokolská, č.p. 584, 257 22 Čerčany. Informace: Jan Kostka, +420 731 604 239.

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotničtí asistenti, praktické 23 000 Kč

Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) Praktická sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 29000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Nabízíme:adekvátní finanční ohodnocení,náborový příspěvek, příspěvek na bydlení po dobu 2 let při plném úvazku,možnost zajištění ubytování s příspěvkem na bydlení, podporu vzdělávání, týden dovolené navíc, sick days, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění po odprac. 1 roce, podporu vzdělávání, další benefity. Absolventům dále poskytujeme:pracovní poměr na dobu neurčitou, úhradu školného při kombinovaném studiu, stipendium na státní vysoké škole při stanoveném prospěchu. Pracoviště: Nemocnice rudolfa a stefanie benešov, a.s., nemocnice středočeského kraje, Máchova, č.p. 400, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Petra Zbořilová, +420 317 756 554.

Fotbalová příprava Vlašim - Jablonec nad Nisou 0:3.

Vlašim rozjeté Ústí nezastavila

Nováček krajského přeboru Libušín (v červeném) v prvním kole nečekaně doma přehrál obhájce prvenství Poříčí 3:2 na penalty.
40

Krajský přebor: Překvapily Libušín, Vykáň i Hřebeč

Šachový tábor praskal ve švech

Benešov – 99 dětí, praktikantů a vedoucích se zúčastnilo šachového tábora, který od 4. do 11. srpna pořádala Šachová škola STAMAT v Růžené u Milevska. Už poněkolikáté v řadě padl rekord v počtu účastníků, který se už pomalu dostává na hranici zvládnutelnosti. Pořadatelé přesto organizaci tábora opět zvládli a celý týden proběhl v příjemné atmosféře.

-

Vlašim míří do Čáslavi, Benešov až do Benátek

Vlašim – Fotbalisté Vlašimi dnes vstoupí do letošního ročníku MOL Cupu, když se v I. kole střetnou s FK Čáslav. Zápas startuje v 18:00 na čáslavském fotbalovém stadionu. Druhý zástupce okresu, SK Benešov, hraje svůj zápas o něco dál – v Benátkách nad Jizerou.

Hofmann zastínil i Kadlece. Utkání s Olomoucí bylo výjimečné, přiznává

/ROZHOVOR/ Odehrál nejlepší zápas kariéry, poprvé v jednom utkání nejvyšší české fotbalové soutěže vstřelil dvě branky. Stoper Slovácka Stanislav Hofmann byl ústřední postavou domácího mužstva proti silné Olomouci.