KONDRAC – CHOTÝŠANY                   2:0

Utkání v Kondraci se odehrálo na hřišti, které bylo posypané sněhem, ale s těžkým terénem se obě mužstva vypořádala dobře. Domácí od prvních minut byli aktivnější a vytvářeli si územní převahu. Pavlíček se dostal do samostatného úniku, ale zakončit nestihl, Houdek dvakrát vystřelil z dálky, ale ani jeho střely nepředstavovali vážnější nebezpečí. Ve 29. minutě zakroutil trestný kop Petrů do šibenice a přestože hostující brankář míč vyrazil, na dorážku Pavlíčka byl krátký. Kondrac i nadále diktovala tempo hry. Houdek o chvíli později dokonce slavil branku, která však pro ofsajd nebyla uznána. V závěru poločasu se hosté přece jen nastěhovali před Kňazíka, ale jejich snaha jim nebyla nic platná. Výjimkou byla situace, kdy musel Kňazík zkrotit nepříjemný míč těsně před brankovou čarou.
Začátek druhého poločasu vyšel domácím na jedničku. Kapitán Pavlíček si naběhl na dlouhý výkop Kňazíka a levačkou krásně přehodil Keseliho – 2:0. Ve zbytku utkání si domácí výsledek pohlídali a ještě několik šancí neproměnili. Především Vítovský měl stoprocentní šanci, ale místo zakončení přihrával a střela Špičky neměla razanci. Když se v závěru navíc zranil hostující Žovinec, bylo o výsledku rozhodnuto a Kondrac si připsala zasloužené vítězství.
„Všechny hráče musím za předvedený výkon pochválit. Od první minuty šli za vítězstvím a nakonec se ho zaslouženě dočkali. Byli jsme výrazně lepším mužstvem a cením si faktu, že jsme udrželi čisté konto. Vyzdvihnout musím kapitána a střelce branek Pavlíčka a skvělého Budila. Příští týden pojedeme do Struhařova s pokorou, ale máme na to přivézt tři body," uvedl  trenér Kondrace Jiří Janouš ml.
„Soupeř byl fotbalovější, jednoznačně lepším mužstvem. My prakticky bez šance. Nám se tým rozpadá, nastoupili čtyři hráči z rezervy. Terén špatný, hrálo se na sněhu, pouze odhrabané lajny, ale rozhodčí utkání zvládli," zhodnotil utkání trenér Chotýšan Pavel Stojan.

Branky: 29. a 47. Pavlíček. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Kondrac:  Kňazík – Budil, Mleziva, M. Kubín, T.Kubín – Houdek, Petrů, Pavelka, Špička – Ngo (57. Záklasník, 61. Vítovský), Pavlíče. Chotýšany: Keseli – Straka, Tichý, Doležal, Povolný – Pazdera, Kuthan, Říha (65. Vrba), Hanibal – Matoušek, Žovinec (80. Tůma).