ZVOLE –  KONDRAC                   2:3
Kondrac začala nejhůře jak mohla. Hned ve druhé minutě rozjeli domácí akci přes bývalého reprezentanta Gabriela a na následnou kolmou přihrávku hosté vůbec nereagovali. Domácí tak postupovali ve třech sami na Kňazíka a ujali se vedení. Hra v poli byla v dalších minutách vyrovnaná, hosté chtěli hrát na brejky, ale byli to právě domácí, kterým tato disciplína šla mnohem lépe. Několik akcí museli zastavit za cenu žluté karty a domácí navíc nastřelili tyč, když z úhlu namísto přihrávky chtěl zvolský hráč překvapit Kňazíka. Hostům se celkem brzy podařilo vyrovnat. Ve 24. minutě si na perfektní roh Pohorského naběhl Kubín a hlavou vyrovnal. Domácí měli nadále územní převahu, ale paradoxně mohli jít do šaten s mankem. Pavlíček využil chyby domácího hráče a jeho volej orazítkoval tyč. Ve druhém poločase se hosté soustředili na zodpovědnou defenzivu a rychlé protiútoky. Domácí se v 50. minutě ovšem dostali do vedení, kdy ve skrumáži po rohovém kopu Tichý obětavě vykopával míč z vlastní branky, ale bohužel mířil od břevna do sítě – 2:1. Kondrac tento vývoj ovšem nepoložil. V 67. minutě se kuriózně prosadil Pavlíček, centr Pavelky si hlavou chtěl posunout do běhu, ale k překvapení všech skončila jeho hlavička za chybujícím brankářem domácích. Ti v závěru Kondrac uzamkli před pokutovým územím, vytvořili si několik nebezpečných centrů ze stran, ale většinu z nich hosté v poklidu odvrátili. Hosté měli v brance spolehlivého Kňazíka a v závěru rozhodli o svém vítězství. Nejprve vzbudil obrovské emoce na obou stranách gól kondrackého Špičky, který nebyl rozhodčím uznán po domnělém faulu na brankáře, ale hosty to nemuselo mrzet. Pavlíček využil hrubé chyby stopera, který nezpracoval míč a domácí kapitán po kličce brankáři slavil ještě předtím, než míč přešel brankovou čáru – 3:2. Těsně po vedoucím gólu byl vyloučen po druhé žluté kartě nejlepší hráč hostů Budil, který zastavil nebezpečný útok domácích. V poslední minutě vytáhl Kňazík excelentní zákrok po hlavičce Gabriela a Kondrac si tak odvezla tři body.
„Chtěli jsme navázat na poctivý výkon se Sedlcem, ale začátek nám vůbec nevyšel. Naštěstí jsme se poté vrátili ke hře, která by nám měla přinášet úspěchy. Hráči zaslouží pochvalu jak za výkon, tak za příkladnou bojovnost. Cením si toho, že jsme dokázali venku otočit vývoj utkání ve svůj prospěch a přivézt od nováčka tři body. Přesto bych výhru nepřeceňoval, protože náš výkon rozhodně nebyl ideální a máme stále co zlepšovat. Mrzí mě vyloučení Budila, který nám bude v dalším utkání citelně chybět," uvedl trenér Kondrace  J. Janouš  ml.

Branky Kondrace: 67. a 86. Pavlíček, 24. Kubín.  ČK: 86. Budil (K). Diváci: 110. Poločas: 1:1. Kondrac: Kňazík – Tichý, Mleziva, Budil, Nedvěd (24. Špička) – Pohorský, Petrů (63. Vítovský), Kubín, Plocha – Pavlíček, Pavelka.