III. třída A

Krhanice – Úročnice 4:1, Týnec B – Myslič 5:1, Křečovice – Soběhrdy  2:2, Ostředek – Bystřice 2:3, Nespeky B – Netvořice 1:2, Sedlec-Prčice B – Votice B 3:1, Pyšely – Václavice 3:3. Dohrávka: Netvořice – Sedlec-Prčice B 3:2.

1. Pyšely⋌ 10 7 3 0 24:6  24
2. Soběhrdy ⋌ 10 7 2 1 36:17 23
3. Bystřice⋌ 10 6 1 3 21:18 19
4. Netvořice⋌ 11 5 3 3 21:26 18
5. Týnec B⋌ 10 5 2 3 28:15 17
6. Krhanice⋌ 10 5 2 3 25:19 17
7. Václavice⋌ 10 4 3 3 32:26 15
8. Nespeky B⋌ 10 4 2 4 21:22 14
9. Křečovice⋌ 10 4 2 4 18:23 14
10. Votice B⋌ 10 3 3 4 26:21 12
11. Ostředek⋌ 10 2 2 6 20:23  8
12. Myslič⋌ 10 2 1 7 18:34  7
13. Úročnice⋌ 10 2 1 7  9:35  7
14. Sedlec-Prčice B⋌ 11 1 1 9 15:29  4

III. třída B

Kondrac B – Blaník Načeradec 2:0, Čechtice A – Ratměřice 4:2, Louňovice – Pravonín 1:3, Nesperská Lhota – Bílkovice 1:3, Křivsoudov – Struhařov B 2:3, Tichonice – Postupice 2:2, Velíš – SK Načeradec 1:5.

1. Pravonín⋌ 10 8 1 1 32:7  25
2. SK Načeradec⋌ 10 7 2 1 32:11 23
3. Křivsoudov⋌ 10 6 1 3 44:13 19
4. Kondrac B⋌ 10 6 1 3 21:14 19
5. Postupice⋌ 10 5 3 2 32:16 18
6. Tichonice⋌ 10 3 5 2 21:19 14
7. Čechtice ⋌ 10 4 2 4 26:30 14
8. Struhařov B ⋌ 10 3 4 3 14:22 13
9. Ratměřice⋌ 10 4 0 6 13:25 12
10. Nesperská Lhota⋌ 10 3 1 6 15:39 10
11. Bílkovice⋌ 10 2 3 5 14:24  9
12. Louňovice⋌ 10 1 5 4 18:22  8
13. Velíš⋌ 10 1 2 7 14:34  5
14. Blaník Načeradec⋌ 10 0 4 6 12:32  4

IV. třída A

Neveklov B – Úročnice B 4:1, Bukovany – Lešany 1:7, Pecerady – Zaječice 3:2, Bystřice B – Poříčí B 4:2, Soběhrdy B – Miličín 0:5, Jablonná – Čerčany 6:4.

1. Lešany⋌ 10 10 0 0 42:6  30
2. Miličín⋌ 10  7 1 2 36:11 22
3. Poříčí B⋌ 10  7 1 2 36:23 22
4. Čerčany⋌ 10  6 0 4 37:24 18
5. Neveklov B⋌  9  5 1 3 18:10 16
6. Úročnice B⋌ 10  5 1 4 33:30 16
7. Bystřice B⋌ 10  5 0 5 29:29 15
8. Jablonná⋌ 10  3 2 5 27:34 11
9. Soběhrdy B⋌ 10  2 1 7 15:38  7
10. Pecerady⋌ 10  2 0 8 15:37  6
11. Zaječice⋌  9  1 2 6 10:27  5
12. Bukovany⋌ 10  1 1 8 16:45  4

IV. třída B

Mezno B – Neustupov 8:2, SK Přestavlky – Ratměřice B 6:1, Heřmaničky A – Maršovice B 2:2, Budenín – Olbramovice B 4:0, Vrchotovy Janovice B – Miličín B 1:1, Drachkov – Jankov B 12:0.

1. Mezno B⋌ 10 9 0  1 37:10 27
2. Budenín⋌ 10 8 1  1 44:14 25
3. Miličín B⋌ 11 6 3  2 30:17 21
4. Jankov B⋌ 10 7 0  3 30:27 21
5. Maršovice B⋌ 10 5 2  3 23:12 17
6. SK Přestavlky⋌ 10 5 2  3 27:23 17
7. Drachkov⋌ 11 5 0  6 37:31 15
8. Vrch. Janovice B⋌ 10 4 1  5 15:16 13
9. Olbramovice B⋌ 10 3 1  6 31:20 10
10. Heřmaničky A⋌ 10 2 2  6 12:21  8
11. Ratměřice B⋌ 10 1 0  9 12:51  3
12. Neustupov⋌ 10 0 0 10  8:64  0

IV. třída C

Ostředek B – Kladruby 2:6, Popovice B – Tichonice B 9:0, Postupice B – Libež 2:0, Vracovice – Kladruby  3:2, Sokol Přestavlky B – Chotýšany B 0:2, Ostředek B – Teplýšovice C 1:7, Divišov B – Radošovice 8:0.

1. Divišov B⋌ 10 9 0  1 49:13 27
2. Popovice B⋌ 10 7 2  1 39:17 23
3. Postupice B⋌ 10 7 0  3 36:22 21
4. Sokol Přestavlky B⋌ 10 7 0  3 28:20 21
5. Libež⋌ 10 5 0  5 21:21 15
6. Chotýšany B⋌ 10 4 2  4 34:31 14
7. Teplýšovice C⋌ 10 4 1  5 27:29 13
8. Radošovice⋌ 10 4 1  5 20:35 13
9. Kladruby ⋌ 10 4 0  6 22:29 12
10. Vracovice⋌ 10 3 2  5 28:33 11
11. Tichonice B⋌ 10 1 2  7 17:37  5
12. Ostředek B⋌ 10 0 0 10 16:50  0

IV. třída D

Trhový Štěpánov B – Zdislavice B 1:1, Kamberk – Hulice 2:4, Čechtice B – Dolní Kralovice B 1:1, Louňovice B – Libouň 2:4, Pravonín B – Miřetice B 3:11, Křivsoudov B – Keblov 0:6.

1. Trhový Štěpánov B⋌ 10 9 1  0 44:8  28
2. Zdislavice B⋌ 10 7 2  1 39:15 23
3. Miřetice B⋌ 10 7 0  3 56:20 21
4. Keblov⋌ 10 7 0  3 45:25 21
5. Libouň⋌ 10 6 0  4 45:25 18
6. Kamberk⋌ 10 4 0  6 29:27 12
7. Pravonín B⋌ 10 4 0  6 26:43 12
8. Hulice⋌ 10 3 2  5 20:45 11
9. Křivsoudov B⋌ 10 3 1  6 19:31 10
10. Čechtice B⋌ 10 3 1  6 26:41 10
11. Dolní Kralovice B⋌ 11 2 4  5 23:38 10
12. Louňovice B⋌ 11 0 1 10  8:62  1

OP dorost

Sedlec/Prčice – Blaník Načeradec 3:2, Lešany – Tichonice 0:4, Lukavec – Mezno 3:5, Poříčí – Neveklov 15:0, Bystřice – Čechtice 4:3, Divišov – Čerčany 15:0.

1. Sedlec/Prčice⋌ 10 8 2 0 38:16 26
2. Čechtice⋌ 10 8 1 1 55:12 25
3. Divišov⋌ 10 7 0 3 47:16 21
4. Poříčí⋌ 11 5 1 5 42:21 16
5. Bystřice⋌ 10 4 4 2 23:22 16
6. Lešany⋌ 10 5 0 5 30:39 15
7. Čerčany⋌ 10 4 2 4 45:41 14
8. Tichonice⋌ 10 4 1 5 29:28 13
9. Mezno⋌ 11 4 1 6 27:38 13
10. Blaník Načeradec⋌ 10 3 1 6 23:32 10
11. Neveklov⋌ 10 2 0 8  8:49  6
12. Lukavec⋌ 10 0 1 9  8:61  1

OP starší žáci

Bílkovice – Vlašim B 3:4, Teplýšovice – Čechtice 11:0, Poříčí – Olbramovice 9:1, Trhový Štěpánov – Miličín 2:2, Sedlec-Prčice – Jankov 1:4.

1. Teplýšovice⋌ 10 8 2  0 68:9  26
2. Vlašim B⋌ 10 6 1  3 37:19 19
3. Jankov⋌ 10 6 0  4 31:20 18
4. Miličín⋌  9 5 1  3 32:22 16
5. Poříčí ⋌ 10 5 1  4 28:19 16
6. Sedlec-Prčice⋌  9 4 2  3 26:21 14
7. Bílkovice⋌ 10 4 2  4 30:40 14
8. Trhový Štěpánov⋌ 10 3 2  5 27:17 11
9. Postupice⋌ 10 3 2  5  9:15 11
10. Čechtice⋌ 10 3 1  6 19:35 10
11. Olbramovice⋌ 10 0 0 10  3:93  0

OS starší žáci 6 + 1

Pyšely – Křivsoudov 7:3, Louňovice – Maršovice 1:11, Přestavlky – Vrchotovy Janovice 1:11, Struhařov – Velíš 2:4, Chocerady – Zdislavice 5:5.

1. Pyšely⋌ 10 10 0 0 106:19  30
2. Křivsoudov⋌  9  8 0 1  79:31  24
3. Vrch. Janovice⋌  9  7 0 2  74:32  21
4. Zdislavice⋌ 10  6 1 3  63:47  19
5. Chocerady⋌ 10  5 1 4  73:48  16
6. Maršovice⋌  9  4 1 4  37:39  13
7. Louňovice⋌  9  3 1 5  50:54  10
8. Úročnice⋌ 10  3 0 7  31:75   9
9. Velíš⋌ 10  2 1 7  21:59   7
10. Struhařov⋌  9  1 1 7  24:64   4
12. Přestavlky⋌  9  0 0 9  19:109  0

OP mladší žáci 7 + 1

Čerčany – Benešov B 0:5, Sedlec-Prčice – Bystřice 6:1, Krhanice – Týnec 2:8.

1. Benešov B⋌ 10 9 0 1 48:17 27
2. Sedlec-Prčice⋌ 10 8 0 2 49:22 24
3. Týnec⋌ 10 5 1 4 32:23 16
4. Čerčany⋌ 10 2 2 6 24:37  8
5. Bystřice⋌ 10 2 2 6 20:38  8
6. Krhanice⋌ 10 1 1 8 18:54  4

OS mladší žáci 5 + 1 A

Dohrávky: Týnec – Bílkovice 4:2, Křečovice – Ostředek 5:4.

1. Struhařov⋌ 10 9 0 1 114:38  27
2. Týnec⋌ 10 8 0 2  78:51  24
3. Mezno⋌ 10 7 0 3 110:48  21
4. Bílkovice⋌ 10 3 1 6  38:68  10
5. Ostředek⋌ 10 1 1 8  41:77   4
6. Křečovice⋌ 10 1 0 9  22:121  3

OS mladší žáci B 5 + 1

1. Tichonice⋌ 10 9 1  0 108:17  28
2. Trhový Štěpánov⋌ 10 7 1  2  83:27  22
3. Pravonín⋌ 10 6 1  3  79:28  19
4. Dolní Kralovice⋌ 10 3 1  6  58:53  10
5. SK Načeradec⋌ 10 3 0  7  63:80   9
6. Popovice⋌ 10 0 0 10   9:195  0

OP starší přípravka 5 + 1

Dohrávky: Chotýšany – Pecerady 3:6, Nespeky – Sedlec-Prčice 3:11.

1. Vlašim⋌ 9 8 1 0 130:25  25
2. Olbramovice⋌ 9 8 0 1  98:36  24
3. Benešov⋌ 9 7 1 1  85:27  22
4. Sedlec-Prčice⋌ 9 6 0 3  92:45  18
5. Senohraby⋌ 9 5 0 4  60:43  15
6. Teplýšovice⋌ 9 4 0 5  60:46  12
7. Nespeky⋌ 9 2 1 6  49:49   7
8. Pecerady⋌ 9 1 2 6  20:84   5
9. Votice⋌ 9 1 1 7  38:88   4
10. Chotýšany⋌ 9 0 0 9  15:204  0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Netvořice – Bystřice 2:3, Pyšely – Postupice 3:6, Soběhrdy – Struhařov 11:0, Maršovice – Miličín 1:5, Neveklov – Jankov 1:8.

1. Postupice⋌ 10 9 0 1 86:24  27
2. Bystřice⋌ 10 9 0 1 75:38  27
3. Netvořice⋌  9 7 0 2 67:20  21
4. Pyšely⋌ 10 5 2 3 68:43  17
5. Soběhrdy⋌ 10 5 2 3 50:26  17
6. Miličín⋌ 10 5 0 5 42:46  15
7. Jankov⋌  9 4 2 3 52:45  14
8. Maršovice⋌ 10 2 1 7 34:54   7
9. Neveklov⋌ 10 2 1 7 24:53   7
10. Vrchotovy Janovice⋌  9 1 0 8 19:63   3
11. Struhařov⋌  9 0 0 9  8:113  0

OS starší přípravky B 5 + 1

Dohrávky: Teplýšovice B – Divišov 12:0, Zdislavice – Kondrac 4:4.

1. Křivsoudov⋌ 9 8 0 1 88:28  24
2. Vlašim B⋌ 9 8 0 1 83:30  24
3. Trhový Štěpánov⋌ 9 6 0 3 69:42  18
4. Kondrac⋌ 9 5 1 3 81:35  16
5. Teplýšovice⋌ 9 5 1 3 71:47  16
6. Velíš⋌ 9 5 0 4 76:45  15
7. Zdislavice⋌ 9 3 2 4 64:43  11
8. Tichonice⋌ 9 2 0 7 37:66   6
9. Miřetice⋌ 9 1 0 8 16:92   3
10. Divišov⋌ 9 0 0 9  6:163  0