Loděnice – Panterky Čechtice 0:2 (0:2)

Hrálo se za pěkného slunečného počasí za přítomnosti několika málo fanoušků. Hned od začátku měly převahu Panterky a začaly diktovat tempo hry. Vytvořily si několik šancí, z nichž otevřela skóre Fialková střelou z dálky. Ale ani domácí hráčky nezůstaly pozadu se šancemi a taktéž ohrožovaly svatyni Panterek. Do poločasu se skóre měnilo ještě jednou, a to po centru Andělové z pravé strany, který doklepla do sítě Kubíková - 0:2.

Po změně stran se utkání odvíjelo v podobném duchu jako jeho první polovina. Míč na svých kopačkách držely spíše hostující hráčky, které si utvářely šance, ale síť za domácí gólmankou se potřetí rozvlnit nepodařilo.

„Všichni jsme do Loděnice jely s tím, že to nebude lehký soupeř. Mně nepomohla ani informace, že opět budu hrát na pozici středního záložníka. V zápase se naše obavy později i potvrdily. Na začátku jsme byly mírně lepší, ale neprosadily jsme se. Chtělo to střelu, tak jsem po přihrávce ve středu hřiště udělala pár kroků dopředu a zkusila střelu z dálky. K mému štěstí míč skočil těsně před brankářkou a skončil v síti. Vedení 1:0, ale nikdy nic neznamená. Naštěstí jsme dokázaly rychle přidat další gól po centru Klárky Andělové těsně před bránu, kde už číhala Andy Kubíková a míč jen postrčila do brány. Do druhého poločasu jsme i přes náskok šly s pokorou a to se nám vyplatilo. I když nás soupeřky občas zatáhly na naši polovinu, nenechaly jsme je dostat se k naší brankářce. Myslím si, že jsme podaly dobrý výkon a zaslouženě vyhrály,“ zhodnotila zápas střelkyně první branky Mirka Fialková.

„Už při odjezdu na zápas do Loděnice jsem věděla, že to bude velmi těžký zápas, neboť si holky vedou dobře. Od začátku zápasu jsme začaly diktovat hru my a po prvním poločase vyhrávaly 2:0 i přesto, že domácí si také vytvořily nebezpečné šance. Druhý poločas se domácí hráčky snažily za každou cenu vyrovnat, a tak nás čekalo ještě hodně těžkých 30 minut. Díky skvěle odvedené práci naší obrany a celkově všech hráček se jim to nakonec nepodařilo a my se mohly radovat z vítězství. Ze zápasu jsme všechny odjížděly velmi spokojené a z mého pohledu to byl opravdu odmakaný zápas od každé z nás. Teď nás čeká zápas s Velkou Lečicí a doufám, že se nám podaří náš výkon zopakovat,“ poznamenala k zápasu Andrea Kubíková.“

Branky: Fialková, Kubíková.
Panterky Čechtice: M. Kubíková – Sládková, Zídková, Němcová, Pražáková – A. Kubíková, Fialková, Filipová – Andělová. Střídající: Kolářová.

Další zápas odehrají Panterky Čechtice na domácím hřišti v sobotu 19. května s Velkou Lečicí od 13 hodin. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.