První zápas Panterky odehrály s Loděnicí, se kterou nenavázaly na vítězství z prvního mistrovského zápasu neoficiální ženské soutěže „Holčiny cup“, kdy v Loděnici vyhrály 3:1. Tentokrát zápas skončil bez branek.

Druhé utkání s Velkou Lečicí začal pro Panterky lépe, když je dostala do vedení Andrea Kubíková. Nicméně soupeřky srovnaly a stav se již do konce nezměnil.

 V posledním zápase s Jesenicí docházely děvčatům síly. Domácí děvčata vsítila hned na začátku dvě branky. Později dokonce přidala třetí po chybě Panterek. Ty se snažily změnit stav, což se jim nakonec povedlo díky Andree Kubíkové – 1:3.

K celkovému třetímu místu čechtických žen, přibyly i ceny - brankářka Mirka Fialková se stala nejlepší brankářkou turnaje a Mili Fuchsová dostala cenu pro trenérku.

„V prvním zápase byla vidět na nás nervozita, i když ve druhé půli už holky předváděly lepší výkon. Druhý zápas byl již herně lepší, ale neustále nás provází základní problém, a to koncová přihrávka a zakončení. V posledním zápase nám už docházely síly a bylo to dost znát. Soupeř toho využil, pořád útočil a my se jenom bránily. Tady nás dost podržela zákroky gólmanka. Líbila se mi ale bojovnost holek, že dohrály ze všech sil a odměnou jim byl alespoň vstřelený gól,“ zhodnotila turnaj trenéra Čechtic Mili Fuchsová.

„Turnaj jsme si moc užily a děkujeme Jesenici za pozvání. Jesenice byla vždy naším největším rivalem, skvělým soupeřem. Vždy jsme si s nimi dobře zahrály, jelikož síly na obou stranách byly většinou vyrovnané a zápasy nepostrádaly napětí do samotného konce. Snad se na hřišti ještě někdy potkáme,“ dodala po turnaji Veronika Němcová, kterou mrzí zánik ženského mužstva v Jesenici.

IVETA FILIPOVÁ