Přesto se Panterky dostávaly před branku soupeřek a vytvářely si šance. Andy Kubíková vybojovala a z levé strany centrovala. Před brankou ale žádná ze spoluhráček nebyla. Šanci skórovat promarnila i útočnice Lucka Jančíková, která se potýkala ve svých soubojích hlavně s domácí stoperkou. Poslední větší šance Panterek v prvním poločase nevedla opět ke změně skóre, když Verča Němcová přihrávala na střed hřiště Pétě Pražákové, která svou střelou minula branku.

Domácí hráčky také ohrožovaly svatyni Panterek, ale ty naštěstí všechny přestřelky před svou brankou ustály. Do šaten se tedy šlo za bezbrankového stavu. Druhý poločas začaly Panterky o něco lépe. Kombinovaly a snažily se vytvořit si šance. Hned po prvním kontaktu s balonem v druhém dějství prověřila domácí gólmanku Mirka Fialková střelou z dálky.

Ve 40. minutě byl ale na polovině hřiště odpískán faul, ze kterého se domácí hráčky ujaly vedení. Bohužel, míč se odrazil od Verči Němcové na záda Petry Pražákové, do protipohybu hostující gólmanky a rozvlnil síť (1:0). Panterky ale nesložily zbraně a vyvíjely neustálý tlak na domácí hráčky. To se jim vyplatilo. V 45. minutě po přihrávce Lucky Jančíkové, zakončovala Monča Zídková za záda domácí brankářky (1:1).

Do konce zápasu se už skóre změnit nepodařilo, i když šance byly na obou stranách. Po 60 minutách přišly na řadu penalty, které bohužel pro Panterky dopadly nepříznivě. Z tohoto utkání si tedy odvážejí pouze bod. Následující zápas odehrají Panterky na domácí půdě 29. 9. proti celku z Vonoklas.

Zápas okomentovala hostující Kačka Hrdličková: „Zápas byl vyrovnaný na obou stranách. Bohužel jsme opět obdržely smolný gól. Myslím, že remíza je zasloužená. Prohra na penalty zamrzí, ale musíme to hodit za hlavu a připravit se na další zápas.“

„Na zápas jsme jely s vědomím, že Krásná Hora je nováčkem ve skupině a taky, že proti nám bude hrát první zápas. Proto jsme cítily jistou šanci a chtěly jsme u nich zabodovat, jenže už začátku nám ukázaly, že to nebude tak jednoduché. Celý zápas to bylo nahoru dolu, ale ke konci jsme měly navrch, soupeřky hrály spíše na brejky. Tak byl zápas velmi vyrovnaný a taky tomu odpovídalo výsledné skóre,“ dodala Mirka Fialková.

Sestava Panterek: M. Kubíková – Sládková, Němcová, Andělová, Pražáková – A. Kubíková, Zídková, Fialková – Jančíková (Hrdličková).

Veronika Němcová