Proti Újezdu se Čechtickým dařilo. Byly lepší na balonu, který po většinu zápasu držely na půli soupeřek, stejně tak měly i mnohem více šancí. Jediné, co jim chybělo, bylo přesné zakončování a proměnění šancí v góly. Naštěstí však během prvního poločasu využily rohového kopu, kdy Monika Zídková balon tečovala a bránící soupeřka si ho při pokusu zabránit gólu dorazila do branky sama.

Radost Panterek byla veliká. O poločase si jasně řekly, že vedení je potřeba udržet a pokud možno ještě navýšit, jelikož šance k tomu byly. Na místě byla i ostražitost, protože všechna děvčata si pamatovala, že jeden z minulých zápasů také vedly 1:0 a nakonec prohrály. Nicméně tentokrát se tak nestalo. Panterky soupeřky velmi dobře hlídaly a nedaly jim příliš mnoho šancí k zakončování. Většina druhého poločasu se opět dohrála před jejich brankou. Nepříjemný okamžik nastal až v úplném závěru zápasu, kdy měly soupeřky rohový kop. Věděly, že tím mohou jedině získat, tak se všechny hráčky přesunuly k brance domácích.

Panterky rohový kop prozatím zažehnaly, ale jelikož byl balon odklizen domácí hráčkou za branku, opět se rohový kop opakoval. Naštěstí i podruhé byl rohový kop pro soupeřky neúspěšný.  Balon byl odkopnut do bezpečné vzdálenosti a rozhodčí zápas ukončil.

Zápas hodnotily hráčky levé obrany, které se na tomto postu v průběhu zápasu střídají. Vladěna Sládková: „Myslím, že první poločas jsme si vedly celkem dobře a držely jsme se především na jejich straně. Měly jsme hodně šancí na góly, ale padnul tam pouze jeden a to odražením od soupeřky. Ve druhém poločase částečně odcházely síly, ale přesto jsme Újezd dokázaly ubránit a nenechaly jsme projít ani jeden gól, Je jen škoda, že my jsme nedaly více gólů, jelikož jsme druhý poločas hrály po směru větru, čehož jsme měly více využít. Já jako obrana nemám příliš šancí dostat se dopředu a útočit, nicméně v tomto zápase jsem se také dostala k bráně, ale jsem střílela z velkého úhlu a míč šel pouze do strany sítě branky.“

A Adéla Šaňková: „Hned od začátku hry jsme začaly napadat a snažily se probojovat k šancím a k zakončení do branky soupeřek, i přes nepřízeň počasí a přizpůsobení se hřišti, které nebylo moc dobré. V první půlce jsme daly do hry všechno a vyplatilo se. Dostaly jsme se do vedení, ale věděly jsme, že musíme jednobrankový náskok, buď udržet nebo zvětšit. I přes mnoho šancí se nám už nepovedlo zakončit do brány. Myslím, že jsme podaly dobrý výkon, který se nám potvrdil výhrou.“

Sestava Panterek: M. Kubíková – Sládková, Dudková, Němcová, Pražáková – A. Kubíková, Zídková, Filipová – Andělová.

Střídající: Šaňková, Hrdličková.

Poslední zápas na domácím hřišti v Čechticích odehrají Panterky v neděli 5. 11. 2017 od 11:00, přivítají Jílové. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.