I druhou branku vsítila střelou Zídková, když se uvolnila a po přihrávce od Filipové se její levačka zdálky nemýlila. Následovaly opět neproměněné šance od Andělové, Novotné, Kubíkové, Němcové, Sládkové i Filipové. Ale poslední jmenovaná alespoň prolomila střeleckou smůlu, když v 60. minutě přihrávku od Sládkové zamotala pod nohy domácí obránkyně a ta si balon spolu s gólmankou tečovala do branky sama.

Výsledkem 3:0 utkání skončilo a Panterky se mohly radovat po předchozích porážkách zase jednou z výhry.

Příští týden odehrají poslední utkání s týmem MABAPA na hřišti v Petrovicích.

K zápasu se vyjádřila Iveta Filipová: „V pátek jsme odehrály přátelské utkání proti klukům z Křivsoudova a cítily jsme se dobře rozehrané. Měly jsme spoustu šancí, protože soupeřky si nás vůbec nehlídaly a nechávaly nám hodně prostoru. Jenže to bychom nebyly my, abychom všechny tutovky nespálily. Naštěstí Monča (Zídková) naší smůlu snad už konečně prolomila a i mně se pak podařilo, byť za pomoci domácích, skórovat,“ ulevila si Iveta Filipová.

Podle ní šlo o hezké utkání, hlavně pro Panterky, které si dokázaly, že mohou mít na hřišti absolutní převahu. „A pokud budeme proměňovat naše šance, budeme pro soupeřky vždy velkou hrozbou.“

Také Klára Andělová uvítala povedenou přípravu s kluky z Křivsoudova. „Díky němu jsme byly na neděli velmi nabuzené. První poločas jsme si pěkně nahrávaly a míč byl většinu času na straně soupeřek. Monča dala góly, ale i my ostatní jsme měly spoustu šancí, které jsme bohužel neproměnily,“ mrzelo Andělovou.

Ta dodala, že dík za tříbodový import patří i křivsoudovským klukům.

Panterky: M. Kubíková – Sládková, Součková, Němcová, Pražáková – A. Kubíková, Zídková, Filipová – Andělová. Střídaly: Kolářová, Novotná, Mařincová.

VERONIKA NĚMCOVÁ