SK Hlavice – So Ovčáry 0:2

Šance na postup se definitivně vytratila o víkendu, a tak mohly Ovčáry hrát s klidem. Jeden cíl stály totiž měly. Pokusit se uhájit své druhé místo a to se jim zatím daří.

Utkání v Hlavici mělo zcela jiný nádech, než na podzim, kdy Hlavice hrály v Ovčárech o příčky nejvyšší. Dnes jim patří až druhá polovina tabulky. Ovčáry začaly aktivněji a v 29. minutě byly odměněny i vedoucí brankou, kdy se ve skrumáži nejlépe orientoval Krejcar, který poslal hosty do vedení. Domácí se neprosadili ani ve 2. poločase, naopak v 90. minutě Hyka pojistil tři body.

Branky: 29. Krejcar, 90.Hyka. Rozhodčí: Váňa. Poločas: 0:1.

So Ovčáry: Straka – Chalupa (46. Bayer), Ondrák, Studený, Viskup – Matějček, Krejcar (60. Maršner), Kovařík, Martínek – M. Müller (75. Štefan), Hyka.

Ostatní výsledky předehrávek: 31. kolo: Motorlet – Písek 2:1 (1:1). 32. kolo: Liberec B – Plzeň B 4:1 (2:1), Loko Vltavín – Viktorie Žižkov B 0:0.

1. Sez. Ústí 32 18 7 7 52:30 61
2. Ovčáry 33 15 11 7 37:24 56
3. Písek 33 14 10 9 50:47 52
4. Slavia Praha B 34 14 8 12 47:33 50
5. Loko Vltavín 33 14 8 11 29:35 50
6. Liberec B 33 13 9 11 43:39 48
7. Varnsdorf 33 14 6 13 51:44 48
8. K. Vary 33 12 11 10 57:48 47