DOROST U17

BENEŠOV – OLYMPIE HRADEC KRÁLOVÉ 5:0

V prvním poločase byla vidět jasná převaha domácích, kteří soupeře přehrávali ve všech směrech a o góly se staral jediný hráč, Jakub Baštýř, jenž čtyřikrát v rozmezí 18. – 36. minuty překonal brankáře hostů.

Ve druhém poločase Benešovští značně polevili, čímž umožnili hostům několikrát zahrozit. Ti však nedokázali Urbana překonat, a tak gólovou tečku napsal v 55. minutě Štrajt po přihrávce Kabíčka.

Očima trenérů

Jakub Baštýř, střelec čtyř branek v prvním poločase: „Myslím, že jsme do utkání nastoupili jako favorité, což se také potvrdilo držením míče na naší straně. Pomohla nám rychle vstřelená branka, ale zároveň i uškodila, protože jsme začali mít pocit, že to půjde samo, ale do konce prvního poločasu jsme ještě drželi. Druhý poločas mi přišel spíše jako plácaná, a moc dobrý výkon jsme nepodali, kazili jsme snadné přihrávky, a pohyb nám také chyběl, ale i přesto je důležité, že tři body zůstaly doma."

Ondřej Rataj, stoper Benešova: „Celý zápas nás trápila nepřesnost v rozehrávce, ale první poločas jsme to dokázali vykompenzovat naší aktivitou. Bohužel ve druhém poločase i aktivita odešla, přestali jsme běhat, a začali jsme dělat brutální chyby, které naštěstí soupeř nedokázal potrestat."

Lukáš Plšek, trenér Benešova: „Určitě je dobré, že jsme v prvním utkání zvítězili, z toho mám velkou radost. Rozdíl kvality byl znatelný, zápas mohl a nejspíš i měl, skončit větším gólovým rozdílem. Naproti tomu jsme ve druhém poločase svojí neaktivitou a nechutí hrát dál, naprosto nepochopitelně soupeři nabídli několik možností, jak utkání zdramatizovat, což by se určitě nemělo stávat. Tým se dává dohromady po odchodech klíčových hráčů, místy to hodně skřípe a čeká nás ještě spousta práce."

Branky: 18., 23., 28. a 36. Baštýř, 55. Štrajt. Rozhodčí: Krejsa. Poločas: 4:0.

Benešov: Urban – Fišer, Rataj, Klápa, Kabíček – Vosáhlo (41. Slepička), Mejdrech, Šedivý – Makovec (61. Smejkal), Baštýř, Štrajt.

DOROST U16

BENEŠOV – OLYMPIE HRADEC KRÁLOVÉ 7:0

Zápas se stal jasnou záležitostí Benešova, který nastřílel sedm gólů do sítě soupeře. Trenéři Knížek a Vosáhlo nebyli i přes kanonádu i s hrou mužstva moc spokojeni, hlavně ve druhém poločase.

Branky: 19. a 33. Meszáros, 26. Fojtík, 30. Sklenička, 36. Smejkal, 70. Kočí, 79. Vosáhlo. Rozhodčí: Krejsa. ŽK: 0:1. Poločas: 5:0.

Benešov: Schummer – Řejha, Vosáhlo, Dušek, Kočí, Sklenička, Breburda, Fojtík (67. Bajkai), Smejkal (53. Šimáně), Meszároš (46. Hradecký), Tomek (63. Čtrnáctý).