VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Osmadvacetkrát se radovala z gólu kondracká přípravka

Benešovsko – Výsledky a tabulky okresních fotbalových soutěží.

11.9.2012
SDÍLEJ:

Ve IV. třídě porazilo béčko Divišova rezervu Ostředka 5:1.Foto: Ivan Vondrák

III. třída A

Soběhrdy – Úročnice 3:0, Bystřice – Myslič 4:2, Netvořice – Václavice 0:5, Votice B – Pyšely 0:0, Krhanice – Týnec B 4:2, Sedlec-Prčice B – Křečovice 3:4, Nespeky B – Ostředek 1:0.

1. Soběhrdy ⋌ 3 3 0 0 13:2  9
2. Krhanice⋌ 3 3 0 0 11:4  9
3. Pyšely⋌ 3 2 1 0 11:0  7
4. Václavice⋌ 3 2 0 1 12:9  6
5. Úročnice⋌ 3 2 0 1  6:5  6
6. Nespeky B⋌ 3 2 0 1  5:5  6
7. Votice B⋌ 3 1 2 0  7:5  5
8. Ostředek⋌ 3 1 0 2  5:6  3
9. Křečovice⋌ 3 1 0 2  8:13 3
10. Bystřice⋌ 3 1 0 2  5:13 3
11. Týnec B⋌ 3 0 2 1  4:6  2
12. Netvořice⋌ 3 0 1 2  1:11 1
13. Sedlec-Prčice B⋌ 3 0 0 3  6:10 0
14. Myslič⋌ 3 0 0 3  3:8  0

III. třída B

Pravonín – Bl. Načeradec 7:1, Bílkovice – Ratměřice 1:2, Struhařov B – SK Načeradec 3:4, Postupice – Velíš 5:0, Kondrac B – Čechtice A 4:1, Tichonice – Louňovice 2:1, Křivsoudov – Nesp. Lhota 13:1.

1. Křivsoudov⋌ 3 3 0 0 23:3  9
2. SK Načeradec⋌ 3 3 0 0 11:4  9
3. Postupice⋌ 3 2 1 0 12:5  7
4. Pravonín⋌ 3 2 0 1  9:2  6
5. Kondrac B⋌ 3 2 0 1  8:4  6
6. Struhařov ⋌ 3 2 0 1  5:4  6
7. Ratměřice⋌ 3 2 0 1  5:5  6
8. Tichonice⋌ 3 2 0 1  4:6  6
9. Bílkovice⋌ 3 1 0 2  5:9  3
10. Nesperská Lhota⋌ 3 1 0 2  4:16 3
11. Čechtice ⋌ 3 0 1 2  2:6  1
12. Louňovice⋌ 3 0 0 3  5:11 0
13. Velíš⋌ 3 0 0 3  1:9  0
14. Blaník Načeradec⋌ 3 0 0 3  5:15 0

IV. třída A

Poříčí B – Pecerady 8:1, Zaječice – Úročnice B 2:4, Poříčí B – Bukovany 5:1, Miličín – Lešany 1:2, Čerčany – Pecerady 4:0, Neveklov B – Bystřice B 4:0, Jablonná – Soběhrdy B 3:4.

1. Lešany⋌ 3 3 0 0 18:2  9
2. Čerčany⋌ 3 3 0 0 14:3  9
3. Neveklov B⋌ 3 3 0 0 11:1  9
4. Úročnice B⋌ 3 2 1 0 14:7  7
5. Miličín⋌ 3 2 0 1 12:6  6
6. Poříčí B⋌ 3 2 0 1 14:10 6
7. Bukovany⋌ 3 1 0 2  7:13 3
8. Soběhrdy B⋌ 3 1 0 2  7:16 3
9. Jablonná⋌ 3 0 1 2  6:9  1
10. Bystřice B⋌ 3 0 0 3  2:13 0
11. Pecerady⋌ 3 0 0 3  4:16 0
12. Zaječice⋌ 3 0 0 3  3:16 0

IV. třída B

Maršovice B – Neustupov 9:0, Olbramovice B – Ratměřice B 8:0, Miličín B – SK Přestavlky 2:2, Jankov B – Heřmaničky A 3:1, Mezno B – Budenín 4:3, Drachkov – Vrchotovy Janovice B 2:3.

1. Mezno B⋌ 3 3 0 0  7:3  9
2. SK Přestavlky⋌ 3 2 1 0  7:4  7
3. Maršovice B⋌ 3 2 0 1 12:2  6
4. Jankov B⋌ 3 2 0 1  8:7  6
5. Miličín B⋌ 3 1 2 0  5:4  5
6. Budenín⋌ 3 1 1 1 11:7  4
7. Olbramovice B⋌ 3 1 0 2 11:5  3
8. Drachkov⋌ 3 1 0 2  8:5  3
9. Heřmaničky⋌ 3 1 0 2  3:5  3
10. Vrchotovy Janovice B⋌ 3 1 0 2  3:7  3
11. Ratměřice B⋌ 3 1 0 2  7:13 3
12. Neustupov⋌ 3 0 0 3  2:22 0

IV. třída C

Kladruby – Tichonice B 3:1, Chotýšany B – Libež 4:5, Teplýšovice C – Postupice B 2:4, Radošovice – Vracovice 1:0, Popovice B – Sokol Přestavlky B 2:3, Divišov B – Ostředek B 5:1.

1. Postupice B⋌ 3 3 0 0 11:3  9
2. Libež⋌ 3 3 0 0  9:5  9
3. Radošovice⋌ 3 3 0 0  6:3  9
4. Divišov B⋌ 3 2 0 1  8:4  6
5. Popovice B⋌ 3 2 0 1 10:8  6
6. Sokol Přestavlky B⋌ 3 2 0 1  8:7  6
7. Vracovice⋌ 3 1 1 1  8:7  4
8. Kladruby ⋌ 3 1 0 2  3:7  3
9. Chotýšany B⋌ 3 0 1 2  8:10 1
10. Teplýšovice C⋌ 3 0 0 3  6:11 0
11. Tichonice B⋌ 3 0 0 3  2:7  0
12. Ostředek B⋌ 3 0 0 3  4:11 0

IV. třída D

Dolní Kralovice B – Zdislavice B 3:3, Libouň – Hulice 10:1, Miřetice B – Kamberk 4:2, Keblov – Čechtice B 2:3, Trhový Štěpánov B – Louňovice B 8:0, Křivsoudov B – Pravonín B 3:5.

1. Miřetice B⋌ 3 3 0 0 33:4  9
2. Libouň⋌ 3 3 0 0 25:7  9
3. Trhový Štěpánov B⋌ 3 3 0 0 16:1  9
4. Zdislavice B⋌ 3 2 1 0 13:4  7
5. Keblov⋌ 3 2 0 1 13:7  6
6. Dolní Kralovice B⋌ 3 1 2 0  6:4  5
7. Pravonín B⋌ 3 1 0 2  8:12 3
8. Čechtice B⋌ 3 1 0 2  8:25 3
9. Hulice⋌ 3 0 1 2  3:16 1
10. Kamberk⋌ 3 0 0 3  5:12 0
11. Křivsoudov B⋌ 3 0 0 3  3:13 0
12. Louňovice B⋌ 3 0 0 3  2:30 0

OP dorost

Mezno – Bl. Načeradec 4:0, Neveklov – Tichonice 0:3, Čechtice – Lešany 10:1, Čerčany – Lukavec 13:1, Sedlec/Prčice – Poříčí 5:1, Divišov – Bystřice 2:0.

1. Čechtice⋌ 3 3 0 0 23:3  9
2. Tichonice⋌ 3 3 0 0 18:3  9
3. Čerčany⋌ 3 2 1 0 22:5  7
4. Sedlec/Prčice⋌ 3 2 1 0 10:5  7
5. Lešany⋌ 3 2 0 1  8:12 6
6. Divišov⋌ 3 1 0 2  6:6  3
7. Mezno⋌ 3 1 0 2  5:10 3
8. Neveklov⋌ 3 1 0 2  3:8  3
9. Blaník Načeradec⋌ 3 1 0 2  5:13 3
10. Poříčí⋌ 3 0 1 2  5:10 1
11. Bystřice⋌ 3 0 1 2  3:10 1
12. Lukavec⋌ 3 0 0 3  2:25 0

OP starší žáci

Čechtice – Vlašim B 4:1, Olbramovice – Postupice 0:3, Jankov – Teplýšovice 2:8, Bílkovice – Poříčí  2:2, Sedlec-Prčice – Trhový Štěpánov 0:0.

1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 13:2  6
2. Čechtice⋌ 2 1 1 0  4:1  4
3. Postupice⋌ 2 1 1 0  3:0  4
4. Bílkovice⋌ 2 1 1 0  6:4  4
5. Poříčí ⋌ 2 1 1 0  4:2  4
6. Vlašim B⋌ 2 1 0 1  5:5  3
7. Trhový Štěpánov⋌ 2 0 1 1  2:4  1
8. Sedlec-Prčice⋌ 2 0 1 1  1:4  1
9. Olbramovice⋌ 1 0 0 1  0:3  0
10. Miličín⋌ 1 0 0 1  0:5  0
11. Jankov⋌ 2 0 0 2  2:10 0

OS starší žáci 6 + 1

Maršovice – Úročnice 3:0, Vrchotovy Janovice – Křivsoudov 4:6, Velíš – Pyšely 0:14, Zdislavice – Louňovice 9:4, Chocerady – Struhařov 10:0.

1. Chocerady⋌ 2 2 0 0 26:4  6
2. Pyšely⋌ 2 2 0 0 23:4  6
3. Zdislavice⋌ 2 2 0 0 20:10 6
4. Křivsoudov⋌ 2 2 0 0 14:7  6
5. Maršovice⋌ 2 1 0 1  6:8  3
6. Louňovice⋌ 2 0 1 1  6:11 1
7. Velíš⋌ 2 0 1 1  2:16 1
8. Sokol Přestavlky⋌ 1 0 0 1  6:11 0
9. Vrchotovy Janovice⋌ 2 0 0 2  8:15 0
11. Struhařov⋌ 1 0 0 1  0:10 0
12. Úročnice⋌ 2 0 0 2  4:19 0

OP mladší žáci 7 + 1

Krhanice – Čerčany 1:4, Benešov B – Sedlec-Prčice 2:6, Týnec – Bystřice 5:1.

1. Sedlec-Prčice⋌ 2 2 0 0 14:3  6
2. Týnec⋌ 2 2 0 0  9:4  6
3. Benešov B⋌ 2 1 0 1  9:7  3
4. Čerčany⋌ 2 1 0 1  7:5  3
5. Bystřice⋌ 2 0 0 2  2:12 0
Krhanice⋌ 2 0 0 2  2:12 0

OS mladší žáci 5 + 1 A

Křečovice – Týnec 4:5, Bílkovice – Mezno 2:12, Ostředek – Struhařov 0:10.

1. Mezno⋌ 2 2 0 0 32:4  6
2. Struhařov⋌ 2 2 0 0 21:4  6
3. Týnec⋌ 2 2 0 0 14:6  6
4. Bílkovice⋌ 2 0 0 2  6:23 0
5. Ostředek⋌ 2 0 0 2  2:19 0
6. Křečovice⋌ 2 0 0 2  6:25 0

OS mladší žáci B 5 + 1

Trhový Štěpánov – Dolní Kralovice 6:1, Pravonín – Popovice 19:0, Tichonice – SK Načeradec 11:0.

1. Pravonín⋌ 2 2 0 0 32:0  6
2. Trhový Štěpánov⋌ 2 2 0 0 32:2  6
3. Tichonice⋌ 2 1 1 0 14:3  4
4. Dolní Kralovice⋌ 2 0 1 1  4:9  1
5. SK Načeradec⋌ 2 0 0 2  0:24 0
6. Popovice⋌ 2 0 0 2  1:45 0

OP starší přípravka 5 + 1

Chotýšany – Benešov 1:26, Olbramovice – Senohraby 9:6, Teplýšovice – Pecerady 7:2, Nespeky – Vlašim 4:8, Sedlec-Prčice – Votice 13:4.

1. Benešov⋌ 2 2 0 0 34:3  6
2. Olbramovice⋌ 2 2 0 0 20:6  6
Vlašim⋌ 2 2 0 0 20:6  6
4. Senohraby⋌ 2 1 0 1 25:11 3
5. Sedlec-Prčice⋌ 2 1 0 1 15:12 3
6. Nespeky⋌ 2 1 0 1  8:10 3
7. Teplýšovice⋌ 2 1 0 1  9:14 3
8. Votice⋌ 2 0 0 2  6:17 0
9. Pecerady⋌ 2 0 0 2  2:18 0
10. Chotýšany⋌ 2 0 0 2  3:45 0

OS starší přípravky 5 + 1 A

Struhařov – Bystřice 2:13, Miličín – Pyšely 2:7, Jankov – Soběhrdy 4:4, Netvořice – Vrchotovy Janovice 16:2, Neveklov – Maršovice 1:1.

1. Netvořice⋌ 2 2 0 0 28:3  6
2. Bystřice⋌ 2 2 0 0 22:7  6
3. Soběhrdy⋌ 2 1 1 0 17:7  4
4. Jankov⋌ 2 1 1 0 11:6  4
5. Postupice⋌ 1 1 0 0 24:1  3
6. Pyšely⋌ 1 1 0 0  7:2  3
7. Neveklov⋌ 2 0 1 1  6:10 1
8. Maršovice⋌ 2 0 1 1  2:13 1
9. Miličín⋌ 2 0 0 2  5:20 0
10. Vrchotovy Janovice⋌ 2 0 0 2  4:23 0
11. Struhařov⋌ 2 0 0 2  3:37 0

OS starší přípravky B 5 + 1

Trhový Štěpánov – Vlašim B 3:5, Velíš – Křivsoudov 8:6, Teplýšovice B – Miřetice 17:0, Zdislavice – Tichonice 11:3, Kondrac – Divišov 28:0.

1. Teplýšovice⋌ 2 2 0 0 31:1  6
2. Zdislavice⋌ 2 2 0 0 30:3  6
3. Velíš⋌ 2 2 0 0 22:8  6
4. Vlašim B⋌ 2 2 0 0  8:5  6
5. Kondrac⋌ 2 1 0 1 30:3  3
6. Křivsoudov⋌ 2 1 0 1 16:11 3
7. Trhový Štěpánov⋌ 2 0 0 2  6:15 0
8. Tichonice⋌ 2 0 0 2  4:25 0
9. Miřetice⋌ 2 0 0 2  2:31 0
10. Divišov⋌ 2 0 0 2  0:47 0

Autor: Pavel Šimáček

11.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Týnec byl produktivnější než Teplýšovice

I. A třída: Divišov - Vyšehořovice 0:2
4

Divišovská Jawa Vyšehořovice nepřejela

Na hradě Český Šternberk ožily historické postavy

Český Šternberk - Na vlastní oči se v doprovodu historických osobností z rodu Sternbergů seznámili zájemci s historií hradu Český Šternberk. V sobotu 21. října mohli přítomní navštívit komentovanou prohlídku, při které se potkali třeba s rodiči současných majitelů hradu nebo s Václavem ze Sternberga.

Děti pouštěly draky nad sázavským kopcem Skřivánek

Sázava - Sobotní slunečné odpoledne přímo vybízelo k účasti na Drakiádě v Sázavě, kterou pořádalo místní Rodinné Centrum Putti na kopci Skřivánek.

Votice potřetí za sebou doma prohrály

Votice – V 11. kole fotbalové I. A třídy ve skupině A nestačily Votice na umělé trávě na lídra tabulky z Hřebče, ale zápas se musel divákům líbit, když viděli řadu šancí.

Podnapilá žena obtěžovala sousedku v Jankově

Jankov - Podnapilá žena v Jankově se nedala odbýt a stále se snažila dostat do domu sousedky, která byla v tu dobu zamčená u sebe doma. Proto v sobotu 21. října kolem 17. hodiny vyjely do ulice Karlova složky integrovaného záchranného systému. Před samotným příjezdem na místě hlídkovala státní policie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení