III. třída A
Úročnice – Křečovice 0:1, Myslič – Krhanice 5:3, Soběhrdy – Votice B 6:2, Bystřice – Netvořice 4:0, Václavice – Sedlec-Prčice B 4:1, Pyšely – Nespeky B 2:0, Týnec B – Ostředek 3:0.
1. Soběhrdy ⋌ 6 5 0 1 22:8 15
2. Pyšely⋌ 6 4 2 0 15:0 14
3. Krhanice⋌ 6 4 0 2 17:13 12
4. Václavice⋌ 6 3 1 2 22:17 10
5. Křečovice⋌ 6 3 1 2 12:15 10
6. Votice B⋌ 6 2 3 1 14:13 9
7. Bystřice⋌ 6 3 0 3 14:15 9
8. Nespeky B⋌ 6 3 0 3 12:14 9
9. Týnec B⋌ 6 2 2 2 12:12 8
10. Úročnice⋌ 6 2 1 3 7:11 7
11. Ostředek⋌ 6 1 2 3 9:13 5
12. Netvořice⋌ 6 1 2 3 8:20 5
13. Myslič⋌ 6 1 1 4 14:19 4
14. Sedlec-Prčice B⋌ 6 0 1 5 8:16 1
III. třída B
Blaník Načeradec – Louňovice 1:1, Ratměřice – Kondrac B 0:1, Pravonín – Postupice 2:0, Bílkovice – Struhařov B 2:2, SK Načeradec – Tichonice 1:1, Velíš – Křivsoudov 0:3, Čechtice A – Nesperská Lhota 6:1.
1. Křivsoudov⋌ 6 5 1 0 39:6 16
2. SK Načeradec⋌ 6 5 1 0 18:6 16
3. Pravonín⋌ 6 5 0 1 23:3 15
4. Kondrac B⋌ 6 4 0 2 14:8 12
5. Postupice⋌ 6 3 1 2 17:10 10
6. Ratměřice⋌ 6 3 0 3 8:11 9
7. Tichonice⋌ 6 2 2 2 11:14 8
8. Čechtice A⋌ 6 2 1 3 12:20 7
9. Struhařov ⋌ 6 2 1 3 7:16 7
10. Nesperská Lhota⋌ 6 2 1 3 9:24 7
11. Bílkovice⋌ 6 1 2 3 9:17 5
12. Louňovice⋌ 6 0 3 3 9:15 3
13. Blaník Načeradec⋌ 6 0 2 4 8:20 2
14. Velíš⋌ 6 0 1 5 6:20 1
IV. třída A
Úročnice B – Bystřice B 7:0, Bukovany – Neveklov B 1:1, Zaječice – Čerčany 1:2, Poříčí B – Miličín 1:1, Lešany – Jablonná 6:1, Pecerady – Soběhrdy B 1:0.
1. Lešany⋌ 6 6 0 0 28:5 18
2. Čerčany⋌ 6 5 0 1 25:8 15
3. Úročnice B⋌ 6 4 1 1 26:14 13
4. Poříčí B⋌ 6 4 1 1 24:13 13
5. Neveklov B⋌ 6 4 1 1 14:4 13
6. Miličín A⋌ 6 3 1 2 18:11 10
7. Bystřice B⋌ 6 2 0 4 15:24 6
8. Jablonná⋌ 6 1 1 4 14:23 4
9. Bukovany⋌ 6 1 1 4 11:25 4
10. Pecerady⋌ 6 1 0 5 9:23 3
11. Zaječice⋌ 6 1 0 5 7:23 3
12. Soběhrdy B⋌ 6 1 0 5 11:29 3
IV. třída B
Neustupov – Budenín 2:3, Ratměřice B – Mezno B 1:4, Maršovice B – Jankov B 1:2, Olbramovice B – Miličín B 5:0, SK Přestavlky – Drachkov 7:1, Heřmaničky A – Vrchotovy Janovice B 0:2.
1. Mezno B⋌ 6 6 0 0 23:4 18
2. Jankov B⋌ 6 5 0 1 17:10 15
3. Budenín⋌ 6 4 1 1 22:11 13
4. Miličín B⋌ 6 3 2 1 14:11 11
5. Olbramovice B⋌ 6 3 1 2 25:6 10
6. SK Přestavlky⋌ 6 3 1 2 16:18 10
7. Vrchotovy Janovice B⋌ 6 3 0 3 9:9 9
8. Maršovice B ⋌ 6 2 1 3 15:7 7
9. Drachkov⋌ 6 2 0 4 14:20 6
10. Heřmaničky⋌ 6 1 0 5 5:16 3
11. Ratměřice B⋌ 6 1 0 5 8:24 3
12. Neustupov⋌ 6 0 0 6 5:37 0
IV. třída C
Tichonice B – Sokol Přestavlky B 2:6, Libež – Popovice B 1:3, Kladruby – Radošovice 4:3, Chotýšany B – Teplýšovice C 5:2, Postupice B – Divišov B 3:4, Vracovice – Ostředek B 7:1.
1. Divišov B⋌ 6 5 0 1 25:11 15
2. Popovice B⋌ 6 5 0 1 19:12 15
3. Postupice B⋌ 6 4 0 2 21:12 12
4. Sokol Přestavlky B⋌ 6 4 0 2 19:14 12
5. Libež⋌ 6 4 0 2 16:11 12
6. Radošovice⋌ 6 4 0 2 13:13 12
7. Kladruby ⋌ 6 3 0 3 13:15 9
8. Chotýšany B⋌ 6 2 1 3 20:17 7
9. Vracovice⋌ 6 2 1 3 18:21 7
10. Tichonice B⋌ 6 1 0 5 10:19 3
11. Teplýšovice C⋌ 6 1 0 5 12:23 3
12. Ostředek B⋌ 6 0 0 6 8:26 0
IV. třída D
Zdislavice B – Louňovice B 6:1, Hulice – Trhový Štěpánov B 1:7, Dolní Kralovice B – Keblov 5:7, Libouň – Miřetice B 2:3, Kamberk – Křivsoudov B 2:4, Čechtice B – Pravonín B 4:0.
1. Trhový Štěpánov B⋌ 6 6 0 0 31:5 18
2. Zdislavice B⋌ 6 5 1 0 28:7 16
3. Miřetice B⋌ 6 5 0 1 41:12 15
4. Libouň⋌ 6 4 0 2 36:15 12
5. Keblov⋌ 6 4 0 2 31:17 12
6. Křivsoudov B⋌ 6 3 0 3 13:16 9
7. Pravonín B⋌ 6 2 0 4 14:23 6
8. Čechtice B⋌ 6 2 0 4 16:32 6
9. Dolní Kralovice B⋌ 6 1 2 3 16:24 5
10. Hulice⋌ 6 1 1 4 8:33 4
11. Kamberk⋌ 6 1 0 5 11:21 3
12. Louňovice B⋌ 6 0 0 6 4:44 0
OP dorost
Blaník Načeradec – Poříčí 2:5, Tichonice – Sedlec/Prčice 3:4, Mezno – Čerčany 4:4, Neveklov – Čechtice 1:6, Lešany – Divišov 2:3, Lukavec – Bystřice 1:1.
1. Čechtice⋌ 6 6 0 0 43:4 18
2. Sedlec/Prčice⋌ 6 5 1 0 28:9 16
3. Čerčany⋌ 6 3 2 1 35:18 11
4. Tichonice⋌ 6 3 0 3 22:19 9
5. Divišov⋌ 6 3 0 3 15:13 9
6. Lešany⋌ 6 3 0 3 18:26 9
7. Poříčí⋌ 6 2 1 3 14:15 7
8. Mezno⋌ 6 2 1 3 12:22 7
9. Bystřice⋌ 6 1 3 2 7:13 6
10. Neveklov⋌ 6 2 0 4 7:17 6
11. Blaník Načeradec⋌ 6 1 1 4 10:24 4
12. Lukavec⋌ 6 0 1 5 5:36 1
OP starší žáci
Vlašim B – Poříčí 5:0, Postupice – Bílkovice 0:0, Čechtice – Jankov 1:5, Olbramovice – Miličín 0:13, Teplýšovice – Trhový Štěpánov 4:1.
1. Teplýšovice⋌ 6 5 1 0 47:5 16
2. Vlašim B⋌ 6 5 0 1 32:8 15
3. Miličín⋌ 5 4 0 1 26:9 12
4. Jankov⋌ 5 3 0 2 10:12 9
5. Poříčí ⋌ 6 2 1 3 12:14 7
6. Čechtice⋌ 5 2 1 2 10:12 7
7. Postupice⋌ 6 1 2 3 5:11 5
8. Sedlec-Prčice⋌ 5 1 2 2 7:14 5
9. Bílkovice⋌ 5 1 2 2 8:24 5
10. Trhový Štěpánov⋌ 6 1 1 4 10:17 4
11 Olbramovice⋌ 5 0 0 5 1:42 0
OS starší žáci 6 + 1
Úročnice – Přestavlky 5:2, Maršovice – Zdislavice 2:3, Vrchotovy Janovice – Velíš 10:1, Pyšely – Chocerady 12:1, Louňovice – Struhařov 10:2.
1. Pyšely⋌ 5 5 0 0 55:9 15
2. Křivsoudov⋌ 5 5 0 0 44:11 15
3. Chocerady⋌ 5 4 0 1 51:20 12
4. Vrchotovy ⋌ 6 4 0 2 48:21 12
5. Zdislavice⋌ 6 4 0 2 33:31 12
6. Maršovice⋌ 6 2 0 4 16:33 6
7. Úročnice⋌ 6 2 0 4 18:46 6
8. Louňovice⋌ 5 1 1 3 21:26 4
9. Velíš⋌ 6 1 1 4 14:39 4
10. Struhařov⋌ 5 1 0 4 11:37 3
11. Přestavlky⋌ 5 0 0 5 13:51 0
OP mladší žáci 7 + 1
Čerčany – Sedlec-Prčice 4:1, Bystřice – Krhanice 7:2, Týnec – Benešov B 1:2.
1. Sedlec-Prčice⋌ 6 5 0 1 33:12 15
2. Benešov B⋌ 6 5 0 1 24:14 15
3. Týnec⋌ 6 3 0 3 18:15 9
4. Bystřice⋌ 6 2 0 4 17:24 6
Čerčany⋌ 6 2 0 4 17:24 6
6. Krhanice⋌ 6 1 0 5 10:30 3
OS mladší žáci 5 + 1 A
Týnec – Mezno 10:8, Struhařov – Křečovice 28:1, Ostředek – Bílkovice 3:3.
1. Struhařov⋌ 6 5 0 1 82:20 15
2. Týnec⋌ 6 5 0 1 51:33 15
3. Mezno⋌ 6 4 0 2 67:33 12
4. Bílkovice⋌ 6 2 1 3 23:46 7
5. Ostředek⋌ 6 1 1 4 23:43 4
6. Křečovice⋌ 6 0 0 6 13:84 0
OS mladší žáci B 5 + 1
Dolní Kralovice – Popovice 16:1, SK Načeradec – Trhový Štěpánov 6:10, Tichonice – Pravonín 8:5.
1. Tichonice⋌ 6 5 1 0 60:11 16
2. Trhový Štěpánov⋌ 6 4 1 1 52:23 13
3. Pravonín⋌ 6 3 1 2 49:20 10
4. Dolní Kralovice⋌ 6 3 1 2 49:22 10
5. SK Načeradec⋌ 6 1 0 5 39:51 3
6. Popovice⋌ 6 0 0 6 7:129 0
OP starší přípravka 5 + 1
Benešov – Vlašim 3:3, Senohraby – Sedlec-Prčice 5:9, Chotýšany – Nespeky 0:25, Olbramovice – Teplýšovice 9:4, Pecerady – Votice 4:4.
1. Olbramovice⋌ 5 5 0 0 60:17 15
2. Vlašim⋌ 5 4 1 0 60:10 13
3. Benešov⋌ 5 3 1 1 52:16 10
4. Senohraby⋌ 5 3 0 2 38:23 9
5. Sedlec-Prčice⋌ 5 3 0 2 36:31 9
6. Nespeky⋌ 5 2 1 2 37:15 7
7. Teplýšovice⋌ 5 2 0 3 40:30 6
8. Pecerady⋌ 5 0 2 3 13:36 2
9. Votice⋌ 5 0 1 4 11:58 1
10. Chotýšany⋌ 5 0 0 5 6:117 0
OS starší přípravky 5 + 1 A
Bystřice – Vrchotovy Janovice 7:3, Postupice – Netvořice 6:1, Struhařov – Jankov 1:9, Pyšely – Neveklov 6:0, Soběhrdy – Maršovice 8:2.
1. Postupice⋌ 5 5 0 0 53:8 15
2. Netvořice⋌ 6 5 0 1 46:13 15
3. Bystřice⋌ 5 4 0 1 44:20 12
4. Jankov⋌ 6 3 2 1 37:28 11
5. Pyšely⋌ 5 3 1 1 39:19 10
6. Soběhrdy⋌ 5 3 1 1 29:14 10
7. Miličín⋌ 5 2 0 3 20:30 6
8. Neveklov⋌ 6 1 1 4 12:26 4
9. Maršovice⋌ 6 1 1 4 15:36 4
10. Vrchotovy Janovice⋌ 6 0 0 6 11:45 0
12. Struhařov⋌ 5 0 0 5 6:73 0
OS starší přípravky B 5 + 1
Vlašim B – Tichonice 7:0, Křivsoudov – Kondrac 10:3, Trhový Štěpánov – Zdislavice 9:7, Velíš – Teplýšovice B 6:8, Miřetice – Divišov 4:3.
1. Vlašim B⋌ 5 5 0 0 50:12 15
2. Křivsoudov⋌ 5 4 0 1 49:18 12
3. Teplýšovice⋌ 5 4 0 1 46:26 12
4. Kondrac⋌ 5 3 0 2 54:18 9
5. Zdislavice⋌ 5 3 0 2 51:22 9
6. Velíš⋌ 5 2 0 3 40:33 6
7. Trhový Štěpánov⋌⋌ 5 2 0 3 27:33 6
8. Tichonice⋌ 5 1 0 4 30:38 3
9. Miřetice⋌ 5 1 0 4 9:61 3
10. Divišov⋌ 5 0 0 5 4:99 0